Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Reprezentacja piłkarska  (Przeczytany 5891 razy)

20 Sierpień, 2022, godz.15:44:20
Odpowiedź #195

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Panowie, to że otrzaskaliśmy się z zasadą, że Trener podciągnął kadrę, która świetnie gra to ja wiem
Chodzi mi o to, że zdobyliśmy ileś punktów, zajęliśmy któreś miejsce i teraz to nie ma znaczenia ?
Zapisane
20 Sierpień, 2022, godz.16:35:49
Odpowiedź #196

Joahim von Ribertrop

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Teraz po pucharze będzie długi sezon, gdzie będzie jedna liga a w niej wszystkie drużyny, czyli łącznie w jednej lidze będzie 20 drużyn. Dobrze zrozumiałem Panie Joachimie ?

Tak, właśnie tak.

Chodzi mi o to, że zdobyliśmy ileś punktów, zajęliśmy któreś miejsce i teraz to nie ma znaczenia ?

Oczywiście że ma. Przyjmując że każda drużyna która sezon skończyła w Dywizji A (a więc Dywizja A - spadkowicze + awansowicze, w tym Niemcy) jest lepsza niż każda drużyna która sezon skończyła w Dywizji B (a więc Dywizja B - awansowicze + spadkowicze) - to zamiast dwóch drużyn lepszych macie tylko jedną.

Generalnie każda liga ma jakieś znaczenie:
1. Mundial - no chyba nie muszę tłumaczyć.
2. Dywizje - można je określić "eliminacjami". Od pozycji końcowej w okresie Dywizji zależy, jak będą wyglądały grupy Mundialu.
3. Duża Liga - pozwala sobie wywalczyć lepszą Dywizję, a więc podjęcie walki o to, by zamiast na mundialu grać z silniejszymi - samemu być silniejszym.

No i oczywiście każdy sezon pozwala by rozwinąć swoją drużynę. A to korzyść nieoceniona.
Zapisane
20 Sierpień, 2022, godz.19:51:40
Odpowiedź #197

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Czy to oznacza, że nasza reprezentacja uzyskała  "rozstawienie" i będzie grała na mundialu w grupie ze słabszą  drużyną i wyjdą z grupy?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Sierpień, 2022, godz.21:08:10
Odpowiedź #198

Joahim von Ribertrop

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Czy to oznacza, że nasza reprezentacja uzyskała  "rozstawienie" i będzie grała na mundialu w grupie ze słabszą  drużyną i wyjdą z grupy?

W pewnym sensie.

Wasza grupa to (o ile dobrze rozumiem to, co mi tłumaczył wcześniej Heinz) grupa D, a w niej:
Wandystan (teraz byli w Dywizji A, skończyli na 4 miejscu)
Niemcy (byliście w Dywizji B i wygraliście, więc system liczy was jakbyście mieli 8 miejsce w Dywizji A)
Slawonia (byli w Dywizji A, skończyli na 9 miejscu, więc system ich policzy jakby byli 2 w Dywizji B)
Skarland (6 w Dywizji B)
Baridas (10 w Dywizji B)

Czy to jest otrzymanie słabszych drużyn? Nie wiem, oceńcie sami. Jak dla mnie to Niemcy są mocnym faworytem do awansu z miejsca 2, albo nawet do zrobienia wielkiej niespodzianki, obicia Wandystanu i wygrania grupy. Moim zdaniem na pewno gorzej niż na miejscu 3 nie skończycie ;)
Zapisane
20 Sierpień, 2022, godz.21:51:58
Odpowiedź #199

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Wg mnie nie ma słabszych drużyn. Jak to w piosence
Piłka jest okrągła a bramki są dwie
Zapisane
21 Sierpień, 2022, godz.00:31:44
Odpowiedź #200

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Czy to oznacza, że nasza reprezentacja uzyskała  "rozstawienie" i będzie grała na mundialu w grupie ze słabszą  drużyną i wyjdą z grupy?

W pewnym sensie.

Wasza grupa to (o ile dobrze rozumiem to, co mi tłumaczył wcześniej Heinz) grupa D, a w niej:
Wandystan (teraz byli w Dywizji A, skończyli na 4 miejscu)
Niemcy (byliście w Dywizji B i wygraliście, więc system liczy was jakbyście mieli 8 miejsce w Dywizji A)
Slawonia (byli w Dywizji A, skończyli na 9 miejscu, więc system ich policzy jakby byli 2 w Dywizji B)
Skarland (6 w Dywizji B)
Baridas (10 w Dywizji B)

Czy to jest otrzymanie słabszych drużyn? Nie wiem, oceńcie sami. Jak dla mnie to Niemcy są mocnym faworytem do awansu z miejsca 2, albo nawet do zrobienia wielkiej niespodzianki, obicia Wandystanu i wygrania grupy. Moim zdaniem na pewno gorzej niż na miejscu 3 nie skończycie ;)
Dziękuję za wytłumaczenie.
Selekcjoner będzie musiał zdecydować jak się prezentują nasi rywale, ocenić ich i odpowiednio zaatakować. :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
21 Sierpień, 2022, godz.12:58:11
Odpowiedź #201

Joahim von Ribertrop

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Piłka jest okrągła a bramki są dwie

Piłka jest okrągła, bramki są dwie, a Xpert Eleven dowcip bardzo wyciąć ci chce XD

(To fakt, X11 lubi dowcipy, ostatnie Baridas 4 - 6 Edelweiss, tak, te sprawy...)
Zapisane
21 Sierpień, 2022, godz.16:10:46
Odpowiedź #202

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Pamiętam jak raz wygrałem 1-0 tworząc jedną okazję a przeciwnik miał 4 albo 6
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
22 Sierpień, 2022, godz.11:51:15
Odpowiedź #203

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ale Wasza Królewska Mość jest fachowcem.
Zapisane
25 Sierpień, 2022, godz.22:00:31
Odpowiedź #204

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Serdecznie gratuluję wygrania ligi. Przy okazji, życzę teraz wygrania grupy, a potem fazy pucharowej.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
04 Wrzesień, 2022, godz.22:06:22
Odpowiedź #205

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
W grupie Bialenia, Edelweiss, Hasseland i Skarland. Trzeci z zespołów jest poza naszym zasięgiem ale z pozostałymi szczęścia będzie można popróbować.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
05 Wrzesień, 2022, godz.08:53:47
Odpowiedź #206

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Życzę szczęścia i trzymam kciuki
Zapisane
05 Wrzesień, 2022, godz.17:51:32
Odpowiedź #207

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Właśnie chciałem dziś opublikować wylosowane grupy.
Ogólnie to w temacie piłkarskim Edelweiss szykuje się do kolejnego mundialu. Zatem albo sie spinamy i zaczniemy prace nad możliwą kontr kandydaturą, albo starujemy dopiero za jakieś (dwa lata ?) chyba wtedy to będzie 2023/24 rok.

Cytuj
Faza grupowa XXIII edycji v-mundialu:

Grupa A
1. Bialenia
2. Cesarstwo Niemieckie
3. Edelweiss
4. Hasseland
5. Skarland

Grupa B
1. Austro-Węgry
2. Lumeria
3. Sclavinia
4. Volkian
5. Voxland

Grupa C
1. Dreamland
2. Leocja
3. Starosarmacja
4. Teutonia
5. Westland

Grupa D
1. Baridas
2. Slawonia
3. Trizondal
4. Wandystan
5. Winkulia
Jak oceniacie losowanie? Łatwa grupa? Coś wygramy ? Chyba damy radę wyjść z 2 pozycji. Choć ja szczerze to liczę na 1, tak może z jedną porażką, może jednym lub dwoma remisami.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
05 Wrzesień, 2022, godz.20:03:35
Odpowiedź #208

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ja nie podejmuje się oceny grup
Zapisane
06 Wrzesień, 2022, godz.15:19:26
Odpowiedź #209

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Serdecznie gratuluję naszej reprezentacji oraz jej selekcjonerowi i trenerowi JKM Karlowi Wettinowi.
Myślę że nie jest najtrudniej ale na tyle aby mieć szanse na 2 miejsce w grupie na pewno.

Trzeba być pozytywnie nastawionym i raczej optymistycznie Wasza Cesarska Mość.  :)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane

 


08 Maj, 2024, godz.16:17:25 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
legowiskadlakota warthunder300clan blume-treu asg-wlodawa apelkaoubkonrad692