Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Ambasada Cesarstwa Norweglandu  (Przeczytany 2001 razy)

12 Lipiec, 2022, godz.23:28:19
Odpowiedź #30

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Proszę złożyć wniosek formalny
Dobrze, będzie podobny do tego jaki był kiedyś wystosowany w sprawie księstwa z którym wiązała nas umowa, traktat.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
13 Lipiec, 2022, godz.17:23:33
Odpowiedź #31

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Byłem, ale jest państwo jest przeniesione i nie jest już państwem
Popieram wniosek o rozwiązanie umowy traktatu.
Kto przedstawi wniosek w parlamencie ?
Ja mogę to zrobić, kiedy tylko skończymy obradować, na temat obecny. Jeśli bym się spóźnił, albo zapomniał, to najwyżej ktoś może mi przypomnieć, albo zrobić to za mnie.  :) ;)
Będziemy pamiętać... :D
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
13 Lipiec, 2022, godz.17:50:05
Odpowiedź #32

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Byłem, ale jest państwo jest przeniesione i nie jest już państwem
Popieram wniosek o rozwiązanie umowy traktatu.
Kto przedstawi wniosek w parlamencie ?
Ja mogę to zrobić, kiedy tylko skończymy obradować, na temat obecny. Jeśli bym się spóźnił, albo zapomniał, to najwyżej ktoś może mi przypomnieć, albo zrobić to za mnie.  :) ;)
Będziemy pamiętać... :D
Dziękuję.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
16 Lipiec, 2022, godz.11:07:45
Odpowiedź #33

Piotr Jankowski

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Witam wszystkich również w tym wątku. Niezmiernie cieszy mnie iż mieszkańcy Cesarstwa Niemieckiego są zainteresowani losami Norweglandu. Korzystając z okazji chciałbym wyjaśnić kilka kwestii, które mogą być niejasne. Po pierwsze Królestwo Bornfostu jest zwyczajnie nową nazwą Cesarstwa Norweglandu. Ta zmiana wynika przede wszystkim z dwóch czynników: podziału państwa na dwa oddzielne księstwa, z czego jedno to Księstwo Norweglandu gdzie władzę nadal sprawuje  Jakub Wiśniowiecki; oraz chęci swego rodzaju nowego startu i zerwania z nazwą w nieco zbyt oczywisty sposób nawiązującą do nieistniejącego realu. Po drugie, reforma o której wcześniej pisałem zaszła zgodnie z dotychczasową konstytucją i wolą Cesarza Norweglandu. Inaczej jednak było w przypadku zamachu stanu przeprowadzonego przez Filipa von Sarm, który nie miał prawa do sprawowania jakiejkolwiek władzy w Cesarstwie Norweglandu, a tym samym nie mógł przekształcić państwa w tak zwaną "Monarchię Norwacji". Po trzecie artykuł 36 naszej nowej konstytucji stwierdza jedynie lakonicznie, iż "Z momentem wejścia niniejszej konstytucji w życie przestają obowiązywać wszystkie akty prawne Cesarstwa Norweglandu, za wyjątkiem Dekretu Cesarza Norweglandu z dnia 19 czerwca 2022 roku o zmianie konstytucji.". Nie jest to wprost zerwanie traktatu które powinno się odbyć w drodze "notyfikacji wypowiedzenia traktatu drugiej stronie", jednak w celu uprządkowania wszystkiego, proponował bym zawarcie nowego traktatu, chociaż jeśli zjawi się u nas dyplomata od was, powołując się na stary traktat, to po weryfikacji czy faktycznie został wyznaczony do pełnienia tej funkcji (czego ostatnio nie zrobiono, a nad czym ubolewam), utworzymy odpowiedni dział na forum. Pozdrawiam i proszę śmiało zadawać pytania jeśli cokolwiek jest niejasne.
Zapisane
16 Lipiec, 2022, godz.11:22:37
Odpowiedź #34

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ekscelencjo
Bardzo się cieszę, że nadal istnieje Wasze państwo i chcecie działać .
Jako że propozycje poprzedniego traktatu przedstawiało Cesarstwo, nowy traktat proponuje, żeby przedstawiła Wasza strona.
Po podpisaniu traktatu proponuje, aby odbyła się wizyta i rewizyta głów państw w naszych krajach.
Myślę, że może to być ten sam traktat tylko że zmianą nazw panstw
Zapisane
16 Lipiec, 2022, godz.12:47:54
Odpowiedź #35

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Co do ambasad i dyplomatów, to w Cesarstwie Niemieckim, obecnie sam Cesarz zajmuje się całą dyplomacją oraz polityką zagraniczną. Oczywiście może zdarzyć sie, że zostałby powołany ambasador, jednak na razie nigdzie (chyba) nie został taki powołany.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.20:23:44 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
nowewienislawowo bratnica pytamy serwerszybcyiwsciekli wojownicy-nocy