Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Zamek Königsberg (Królewiec)  (Przeczytany 1115 razy)

23 Czerwiec, 2022, godz.13:44:10
Odpowiedź #15

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Jak ten czas szybko płynie. Rzekłbym, że za szybko jak dla niektórych.  ;D ;)
Nie chcę psuć narracji, czy zabawy, jednak ze względu na to, że miesiąc realny to rok wirtualny, to dla narracji, m.in takiej jak wyprawy, walki, podróże czy kwestie czasu, narodzin dzieci, wieku dzieci, budowy statków itd. to wychodzi, że taki nasz miesiąc wirtualny to realne 2-3 dni. Więc jak dla mnie to te dzieci chyba za szybko stają się dorosłe i posiadają własne dzieci. Taki bowiem jest świat, że aby chłopak był gotowy do tego typu różnych spraw to musi mieć powiedzmy jakoś 12-14 lat. Dlatego musiałby minąć u nas realny rok. Chyba, za szybko chce Wasza Wysokość aby się rzeczy działy...  :-\
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:02:24
Odpowiedź #16

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Ale, że 7 latkowi syn? Ja bym go lepiej przypilnowała, bo zaraz wnuków synek się doczeka.  :) ;)

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:02:52
Odpowiedź #17

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ale, że 7 latkowi syn? Ja bym go lepiej przypilnowała, bo zaraz wnuków synek się doczeka.  :) ;)
;D ;D ;D XD
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:04:34
Odpowiedź #18

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Ale, że 7 latkowi syn? Ja bym go lepiej przypilnowała, bo zaraz wnuków synek się doczeka.  :) ;)
To prawda. :D
Jak ten czas szybko płynie. Rzekłbym, że za szybko jak dla niektórych.  ;D ;)
Nie chcę psuć narracji, czy zabawy, jednak ze względu na to, że miesiąc realny to rok wirtualny, to dla narracji, m.in takiej jak wyprawy, walki, podróże czy kwestie czasu, narodzin dzieci, wieku dzieci, budowy statków itd. to wychodzi, że taki nasz miesiąc wirtualny to realne 2-3 dni. Więc jak dla mnie to te dzieci chyba za szybko stają się dorosłe i posiadają własne dzieci. Taki bowiem jest świat, że aby chłopak był gotowy do tego typu różnych spraw to musi mieć powiedzmy jakoś 12-14 lat. Dlatego musiałby minąć u nas realny rok. Chyba, za szybko chce Wasza Wysokość aby się rzeczy działy...  :-\
Coś w tym jest...
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:06:38
Odpowiedź #19

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Grutuluje, życzę zdrowia mały księciu i cierpliwości rodzicom
Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:26:14
Odpowiedź #20

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Ale, że 7 latkowi syn? Ja bym go lepiej przypilnowała, bo zaraz wnuków synek się doczeka.  :) ;)
A może to jakiś bunt młodzieńczy.  ;D

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:32:07
Odpowiedź #21

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Ale, że 7 latkowi syn? Ja bym go lepiej przypilnowała, bo zaraz wnuków synek się doczeka.  :) ;)
A może to jakiś bunt młodzieńczy.  ;D
Kto wie...? ;D

Ciekawe jak czas oddziałuje na samego Jego Wysokość... Może za jakiś czas jego Wysokość dziadek będzie na emeryturze... Kto wie...
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:43:28
Odpowiedź #22

Karl Friedrich von Wittelsbach

  • Obywatel
  • Wiadomości: 431
    • Zobacz profil
Mój syn jest już dorosły.
JKW Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.14:58:14
Odpowiedź #23

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Ah, zapomniałam, że w niektórych częściach Cesarstwa inny kalendarz działa.  ;D

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.16:32:30
Odpowiedź #24

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ach drogi Książę Karlu Fryderyku Wittelsbachu... No takie fakty zaburzają całą czasoprzestrzeń i wprowadzają jak dla mnie mały zamęt. Burzą chronologię i porządek... Odradzałbym takich odstępstw, ale skoro tak jest to już niech tak będzie. Ale nic więcej.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
24 Czerwiec, 2022, godz.18:06:20
Odpowiedź #25

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Ach drogi Książę Karlu Fryderyku Wittelsbachu... No takie fakty zaburzają całą czasoprzestrzeń i wprowadzają jak dla mnie mały zamęt. Burzą chronologię i porządek... Odradzałbym takich odstępstw, ale skoro tak jest to już niech tak będzie. Ale nic więcej.
Muszę przyznać rację Waszej Książęcej Mości... :/ :(
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.23:27:49 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
naszawiara serwerszybcyiwsciekli faon nowewienislawowo wojownicy-nocy