Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Wnioski  (Przeczytany 2495 razy)

13 Sierpień, 2022, godz.15:45:09
Odpowiedź #45

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
A czy te forum to nie jest wymarłe. Jego władcy nie było już z 3 miesiąc. Do tego Wielki Książę nie chce wziąć na siebie obowiązku tymczasowego regenta aby jakoś ratować sytuację. Panuje anarchia, wojna domowa i chaos. Cesarstwo powinno się za siebie wziąć, bo wygląda trochę niechlujnie i zbyt bardzo przypomina zwykłe forum a nie mikronacje. (Bliżej im do yoyonacji.) Może powinni się przenieść.

Raczej tam jest już okres upadku. Wszyscy obywatele, którzy tam żyli odeszli. Doradzałam, by (książę?) Aleksiej objął regencję. Ostatnio też proponowałam pomoc w przenosinach, by jakoś to wyglądało. Niestety książę napisał, że nie wie czy podoła roli władcy. Obecnie ma też covid i będzie miał ograniczoną aktywność.

Myślę iż po zakończeniu wojny możemy wystąpić z propozycją połączenia sojuszem i wspólnym forum.

Pomysł bardzo szlachetny, ale Rosja musi zostać uprzednio ulokowana na jakimś z kontynentów. Nie możemy wciągać na forum państwa, które w świetle prawa międzynarodowego nie istnieje. Potrzeba tam przede wszystkim nowych obywateli.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
13 Sierpień, 2022, godz.16:21:34
Odpowiedź #46

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
A czy te forum to nie jest wymarłe. Jego władcy nie było już z 3 miesiąc. Do tego Wielki Książę nie chce wziąć na siebie obowiązku tymczasowego regenta aby jakoś ratować sytuację. Panuje anarchia, wojna domowa i chaos. Cesarstwo powinno się za siebie wziąć, bo wygląda trochę niechlujnie i zbyt bardzo przypomina zwykłe forum a nie mikronacje. (Bliżej im do yoyonacji.) Może powinni się przenieść.

Raczej tam jest już okres upadku. Wszyscy obywatele, którzy tam żyli odeszli. Doradzałam, by (książę?) Aleksiej objął regencję. Ostatnio też proponowałam pomoc w przenosinach, by jakoś to wyglądało. Niestety książę napisał, że nie wie czy podoła roli władcy. Obecnie ma też covid i będzie miał ograniczoną aktywność.

Myślę iż po zakończeniu wojny możemy wystąpić z propozycją połączenia sojuszem i wspólnym forum.

Pomysł bardzo szlachetny, ale Rosja musi zostać uprzednio ulokowana na jakimś z kontynentów. Nie możemy wciągać na forum państwa, które w świetle prawa międzynarodowego nie istnieje. Potrzeba tam przede wszystkim nowych obywateli.
Zgadzam się z Królową.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
29 Sierpień, 2022, godz.19:42:41
Odpowiedź #47

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Wasza Cesarska Mość,

Mam dwa wnioski.
Pierwszy. Wnoszę o awans dla Jego Królewskiej Mości Maximiliana Wittelsbacha na stopień generalski, z powodu tego, że owy przynależy innym królom oraz samej godności królewskiej.
Drugi. Wnoszę o wydanie rozkazu, powołanie Niemieckiego Korpusu Ekspedycyjnego w Santerze.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
29 Sierpień, 2022, godz.20:17:25
Odpowiedź #48

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Popieram wnioski przedmówcy.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
29 Sierpień, 2022, godz.21:59:08
Odpowiedź #49

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Z pierwszym wnioskiem się zgadzam.
Z drugim nie, kontaktowałem się z Regentem, który podziękował za pomoc, Król Senior na razie nie odpowiedział.
Zapisane
29 Sierpień, 2022, godz.23:36:40
Odpowiedź #50

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Z pierwszym wnioskiem się zgadzam.
Z drugim nie, kontaktowałem się z Regentem, który podziękował za pomoc, Król Senior na razie nie odpowiedział.
Napisałem i zaproponowałem Santerze podpisaną przeze mnie umowę o wsparciu. Jeśli odmówią, to trudno. My chcieliśmy dobrze.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.13:48:12
Odpowiedź #51

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Dziękuję, ku chwale Cesarstwa.!
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.19:17:03
Odpowiedź #52

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Gratuluję.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
06 Wrzesień, 2022, godz.22:31:42
Odpowiedź #53

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Właściwie to czas funkcjonowania zespołu marynarki Ryga nie został oznaczony więc pozwalam sobie wykorzystywać jednostki do osłony konwojów z zaopatrzeniem, a ostatnio również do osłony desantu w Finlandii gdzie doszło do bitwy z flotą bolszewicką skutkiem czego dwa niszczyciele zostały "uziemione" w niewielkim porcie na zachód od Piotrogrodu.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
07 Wrzesień, 2022, godz.14:29:07
Odpowiedź #54

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Pójdzie może na całość i totalnie zdominujemy morze.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
07 Wrzesień, 2022, godz.14:55:32
Odpowiedź #55

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Po wczorajszej bitwie maja  na Bałtyku krążownik i 6 niszczycieli+parę torpedowych kutrów a my 3 pancerniki i 8 niszczycieli. Już nam nie podskoczą
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
07 Wrzesień, 2022, godz.15:01:49
Odpowiedź #56

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Przewagę mamy, ale może  coś dosłać?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
07 Wrzesień, 2022, godz.16:56:56
Odpowiedź #57

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Nie zaszkodziłoby. Wtedy możnaby się spokojnie pokusić o psucie krwi komunistów fińskich
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
07 Wrzesień, 2022, godz.17:11:52
Odpowiedź #58

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Dobrze, odrzucimy. Myślę, że należy poprzeć gen. Maneicherma i białą gwardię. Na razie sprzetowo
Zapisane

 


09 Maj, 2024, godz.16:19:34 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
grotasmierci zipcraft reallife orchid-ore artystycznedziela