Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Komunikaty Dworskie  (Przeczytany 1412 razy)

23 Lipiec, 2022, godz.19:47:21
Odpowiedź #15

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Cytuj

W imieniu Dworu Jego Wielkoksiążęcej Mości, Friedricha I. von Baden oraz jego małżonki Księżnej Friederike Karoline von Hessen, pragnę poinformować wszystkich mieszkańców i obywateli Wielkiego Księstwa Badenii, oraz innych krajów Cesarstwa Niemieckiego o tym, że w dniu dzisiejszym tj. 23.07.1886 roku na świat przyszły dwie córki książęcej pary. Księżnej i dzieciom nic nie zagraża. Ich stan jest dobry, stabilny, a czuwają nad nimi książęcy medycy. O wszelkich dalszych wydarzeniach i decyzjach dwór będzie informował.
/-/ Georg Ludwig von Hilzingen
Kanclerz Nadworny Badenii
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
23 Lipiec, 2022, godz.20:29:22
Odpowiedź #16

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Moje serdeczne gratulacje
Zapisane
23 Lipiec, 2022, godz.20:38:39
Odpowiedź #17

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Moje gratulacje!

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
23 Lipiec, 2022, godz.20:47:26
Odpowiedź #18

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
25 Lipiec, 2022, godz.19:43:14
Odpowiedź #19

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Dołączam się do gratulacji. :)
Samemu muszę w końcu zabrać się za zrobienie i opracowanie drzewa genealogicznego. A także muszę pomyśleć, za wydaniem moich córek i synów. Tylko szkoda, że u sąsiednich monarchów, dopiero jest okres po weselny, i dzieci są w wieku niemowlęcym... :(
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
29 Lipiec, 2022, godz.15:53:44
Odpowiedź #20

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Cytuj

W imieniu Dworu Jego Wielkoksiążęcej Mości, Friedricha I. von Baden oraz jego małżonki Księżnej Friederike Karoline von Hessen, pragnę poinformować wszystkich mieszkańców i obywateli Wielkiego Księstwa Badenii, oraz innych krajów Cesarstwa Niemieckiego o tym, że Jej Książęca Mość Karolina jest ponownie w stanie błogosławionym. O wszelkich dalszych wydarzeniach i decyzjach dwór będzie informował.
/-/ Georg Ludwig von Hilzingen
Kanclerz Nadworny Badenii
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
29 Lipiec, 2022, godz.22:14:44
Odpowiedź #21

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Gratuluję, już nie mogę doczekać się na ich narodziny i oficjalną prezentację. :)
Czy ostanie dzieci, Książęce córki będą mieć chrzest ?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
29 Lipiec, 2022, godz.22:16:48
Odpowiedź #22

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Córki? Ależ jestem "do tyłu". Serdecznie gratuluję.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
29 Lipiec, 2022, godz.22:29:55
Odpowiedź #23

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Córki? Ależ jestem "do tyłu" serdecznie gratuluję.
Na górze strony jest post. :D ;)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
29 Lipiec, 2022, godz.22:43:35
Odpowiedź #24

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Gratuluję, już nie mogę doczekać się na ich narodziny i oficjalną prezentację. :)
Czy ostanie dzieci, Książęce córki będą mieć chrzest ?
Dziękuję. :D
Jeszcze nie wiem, czy będą, ale najpewniej tak. Wszyscy monarchowie będą chrzestnymi. Uroczystość będzie podobna. Może jutro w sobotę, lub niedzielę ja napiszę. :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
29 Lipiec, 2022, godz.22:49:14
Odpowiedź #25

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Pojawię się z pewnością.  :D
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.11:14:32
Odpowiedź #26

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Jak widać rodzina szybko się powiększa. Proszę przyjąć moje gratulacje.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.12:12:56
Odpowiedź #27

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Jak widać rodzina szybko się powiększa. Proszę przyjąć moje gratulacje.
Dziękuję.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.17:13:06
Odpowiedź #28

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Gratuluję i życzę zdrowia dla matki i przyszłego dziecka
Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.19:31:59
Odpowiedź #29

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Gratuluję i życzę zdrowia dla matki i przyszłego dziecka
Dziękuję.  :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane

 


09 Maj, 2024, godz.16:16:25 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
orchid-ore rr214 polishmasters wilczerp nwm