Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: XXIII v-mundial w Księstwie Sarmacji - Sezon 52  (Przeczytany 1872 razy)

18 Wrzesień, 2022, godz.21:37:51
Odpowiedź #30

Heinz-Werner Grüner

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Najważniejsze pytanie, Jego Królewska Mość Król Saksonii był o tych przepisach poinformowany.

Oczywiście! Rozmowy związane z zasadami prowadzone są przeze mnie regularnie. Stale, przed każdym mundialem przypominam o tym również w kilku miejscach gdzie trenerzy MUP bywają lub bywać powinni.
Zapisane
18 Wrzesień, 2022, godz.21:47:26
Odpowiedź #31

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
A selekcjoner kupował tego zawodniak wcześniej czy dopiero teraz? Może dopiero teraz zakończyła się ta licytacja?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
18 Wrzesień, 2022, godz.21:52:38
Odpowiedź #32

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Niestety pierwsza porażka, ale jak widzę w terminarzu, będziemy mieli szansę na rewanż. Do boju Niemcy !
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
18 Wrzesień, 2022, godz.23:45:09
Odpowiedź #33

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Uważam, że Król Saksonii wyjaśni tę sprawę osobiście.
Jeżeli popełnił błąd przepraszam.
Zapisane
19 Wrzesień, 2022, godz.11:34:53
Odpowiedź #34

Heinz-Werner Grüner

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
A selekcjoner kupował tego zawodniak wcześniej czy dopiero teraz? Może dopiero teraz zakończyła się ta licytacja?
Nie ma znaczenia kiedy kupował. Liczy się moment końca licytacji. Uczulam trenerów na takie sytuacje, stąd informujemy się w gronie trenerów MUP, na forum, w artykułach etc.
Czekam na info od Trenera Karla.

Uważam, że Król Saksonii wyjaśni tę sprawę osobiście.
Jeżeli popełnił błąd przepraszam.

Tu nie ma za co przepraszać. Nic się na razie nie wydarzyło. Jak trener zdecyduje się zostawić piłkarza i wstawić go do składu to bedzie problem.
Zapisane
19 Wrzesień, 2022, godz.17:54:18
Odpowiedź #35

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Nie mam nic na swoją obronę. Na forum zaglądam rzadko, jak zapewne było widać po tym że nie widziałem o istnieniu jakieś długiej ligi po zakończonych dywizjach. Teraz widzę że powinienem był robić to częściej. Skoro nie mogę wystawiać to nie wystawię, bo to byłaby ostatnia rzecz jaką zrobiłbym pod tym wcieleniem mikronacyjnym. Mam również usunąć zawodnika na dobre? Sporo będzie to kosztowało, ale skoro złamałem zasady to tylko i wyłącznie będzie to moja wina.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
19 Wrzesień, 2022, godz.23:21:17
Odpowiedź #36

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Wasza Królewska Mość, jeżeli mogę chętnie pokryje straty.
Przecież wszystko co robi Wasza Królewska Mość, robi dla dobra Cesarstwa
Zapisane
20 Wrzesień, 2022, godz.08:19:31
Odpowiedź #37

Heinz-Werner Grüner

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Nie mam nic na swoją obronę. Na forum zaglądam rzadko, jak zapewne było widać po tym że nie widziałem o istnieniu jakieś długiej ligi po zakończonych dywizjach. Teraz widzę że powinienem był robić to częściej. Skoro nie mogę wystawiać to nie wystawię, bo to byłaby ostatnia rzecz jaką zrobiłbym pod tym wcieleniem mikronacyjnym. Mam również usunąć zawodnika na dobre? Sporo będzie to kosztowało, ale skoro złamałem zasady to tylko i wyłącznie będzie to moja wina.
Cieszę się, że się porozumieliśmy. Byłem niezwykle zszokowany, że to właśnie Szanwony Pan Trener dokonał transferu po czasie, ale właśnie mamy drugi taki przypadek. Nie jestem w stanie inaczej dotrzeć do trenerów jak poprzez discorda MUP, artykułów, forum i czata na X11. Liczyłem, że PW to już ostateczna ostateczność, ale jak widać chyba będę musiał od każdego trenera uzyskiwać informacje z potwierdzeniem zrozumienia zasad.
Oczywiście nie chowam urazy, każdemu może się zdarzyć, ale sytuacja nerwowa. :)

Co do zawodnika, tak proszę go usunąć ze składu bezgotówkowo (bez możliwości zarobienia na nim).
W razie czego służę poradą i informacją czego należy przestrzegać. Nie ma tego dużo. :)



O MUP
1. Mikroswiatowa Unia Pilkarska dziala jako cialo nadrzedne w mikronacyjnej pilce miedzynarodowej i zarzadza jedynie tzw. liga MUP (ID ligi w systemie Xpert11 :112748)
2. Przedstawicielem krajowym (dawniej Delegatem) danego zwiazku pilkarskiego (reprezentacji kraju) jest trener w systemie Xpert11.
3. Trener, jako jedyny przedstawiciel danego zwiazku, bierze udzial w glosowaniach, które odbywaja sie na forum w systemie Xpert11 lub na discordzie MUP.
4. Kazdy zwiazek pilkarski ma jeden glos.
5. Trenerzy wybieraja organizatora v-mundialu (poprzez glosowanie).
6. Reprezentacje w MUP moze posiadac kazda mikronacja lub kraj zwiazkowy(bedacy w przeszlosci niepodlegly), który wykazuje w momencie zgloszenia taka wole.
7. MUP dziala w systemie trójsezonia. Oznacza to, ze co trzeci sezon organizowane sa mistrzostwa mikroswiata w pilce noznej tzw.v-mundial.
8. Admin nie jest organem nadrzednym, a jedynie koordynatorem i realizatorem dzialan wspólnych wszystkich trenerów.
9. Podczas trwania V-mundialu zakazuje sie dokonywania transferów.
10. Podczas trwania V-mundialu mozna powolywac juniorów ze szkólki.
11. Przed sezonem bedacym V-mundialem admin ligi MUP ma prawo odmówic dolaczenia nowej reprezentacji, jesli to sprawilo by problem natury organizacyjnej (nieparzysta ilosc druzyn lub wprowadzajaca nierówny podzial w grupach).
12. Za odpowiednie (odnosnie pkt.11) przyjmuje sie ilosci zespolów wynoszace 16,20,24,28,32.
Zapisane
21 Wrzesień, 2022, godz.19:12:00
Odpowiedź #38

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Mecz z podopiecznymi pana Grünera zakończył się wynikiem 2-0 w tym jedna bramka strzelona przez naszą drużynę. Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się nasz obrońca Markus Schnitzer. Pośród członków najlepszej drużyny kolejki znalazł się również nasz napastnik Sanji Hagiwara oraz ja sam jako trener
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
21 Wrzesień, 2022, godz.19:14:09
Odpowiedź #39

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapisane
23 Wrzesień, 2022, godz.14:05:07
Odpowiedź #40

Heinz-Werner Grüner

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Ja również gratuluję, choć po cichu liczyłem na urwanie jakiegoś punkciku. No, ale jednak na ten moment jesteśmy jeszcze za słabi. :)
Zapisane
23 Wrzesień, 2022, godz.15:01:17
Odpowiedź #41

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
23 Wrzesień, 2022, godz.15:35:48
Odpowiedź #42

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Kolejka 2 w Group A
PUCHAR
Edelweiss    -   Cesarstwo Niemieckie
   -   
0   (0 - 1)   2

Stadion: Polana Wolnosci 2022-09-21 19:00
Sędzia: Ann Onym (S6, H4)

Posiadanie piłki: 50 - 50 (43-57)
Szanse: 1 - 3 (1-2)

WYDARZENIA