Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Dyrekcja Reichsbanku  (Przeczytany 1414 razy)

18 Luty, 2022, godz.22:59:48
Odpowiedź #15

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Założę. Rozumiem że na to konto ma wpływać żołd.
Dziękuję. na razie myślę, że tylko ten żołd. Ale może jak już zdobędę fundusze to i z majątku... :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:23:21
Odpowiedź #16

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Wnoszę prośbę o założenie prywatnego rachunku bankowego na moją skromną osobę.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
27 Lipiec, 2022, godz.22:18:10
Odpowiedź #17

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ja mam pytanie. Czemu skarb Królestwa Prus nie posiada swojego rachunku bankowego?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
27 Lipiec, 2022, godz.23:54:44
Odpowiedź #18

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Z tego co wiem bank nie założył takiego rachunku
Zapisane
28 Lipiec, 2022, godz.00:04:33
Odpowiedź #19

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Mógłby Reichbank założyć taki rachunek.

Przy okazji, ja ponawiam moją prośbę, o założenie. Chyba, że moją osobę ma obsługiwać w całości Reichsbank odział w Monachium. W końcu jest on częścią Reichbanku głównego..
Decyzja myślę, że należy do głównego Dyrektora Karla von Wettina i Cesarza.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
28 Lipiec, 2022, godz.00:18:38
Odpowiedź #20

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Z tego co wiem bank nie założył takiego rachunku
To jest fakt. Moje pytanie było: Czemu? Dlaczego? Pytałem o cel.

Cesarstwo a ściślej o dokładniej mówiąc Królestwo Prus powinno mieć swój rachunek. Powinno na mocy Cesarskiego Dekretu pobierać podatki od wirtualnych obywateli, aby mieć na państwowe wydatki, oraz aby  móc płacić innym krajom związkowym, wypłacać premie, nagrody, czy wsparcie dla nowych obywateli. Bo co jeśli ktoś nowy przyjdzie i zostanie obywatelem Król. Prus, nie będzie księciem z własnym polem, majątkiem, funduszem dającym środki, czy jakimiś daninami itp.
Będzie on przedsiębiorcą, obywatelem, politykiem. Królestwo Prus mając własny rachunek i środki mogłoby mu dać kredyt i nie byłoby to wyczarowanie nagle Marek Niemieckich z powietrza, z chmury. Proponuję, wnioskuję o założenie takiego rachunku. Przy okazji proszę Cesarza o wydanie stosownego dekretu, aby Królestwo Prus zarabiało i mogło się rozwijać jak inne kraje. :)
Ku chwale Cesarstwa !
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
29 Lipiec, 2022, godz.22:08:31
Odpowiedź #21

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Mógłby Reichbank założyć taki rachunek.

Przy okazji, ja ponawiam moją prośbę, o założenie. Chyba, że moją osobę ma obsługiwać w całości Reichsbank odział w Monachium. W końcu jest on częścią Reichbanku głównego..
Decyzja myślę, że należy do głównego Dyrektora Karla von Wettina i Cesarza.
Podbijam pytanie..
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane

 


08 Maj, 2024, godz.14:04:58 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
riderstigers travianek legowiskadlakota bestiariusz junioreurowizja