Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Ambasada Królestwa Santery  (Przeczytany 1984 razy)

25 Sierpień, 2022, godz.21:46:45
Odpowiedź #30

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
A czy mamy jakąś umowę z Santerą ?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
26 Sierpień, 2022, godz.01:07:20
Odpowiedź #31

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
To jest pierwsze Królestwo , które nas uznało. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Byłem na Santerze, na razie nie potrzebują pomocy.
Zapisane
26 Sierpień, 2022, godz.10:17:07
Odpowiedź #32

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
To jest pierwsze Królestwo , które nas uznało. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Byłem na Santerze, na razie nie potrzebują pomocy.
Sam fakt uznania nie oznacza jeszcze że mamy z nimi oficjalne prawne stosunki międzynarodowe. Tak jest np. obecnie z Sarmacją. Nie mamy z nimi żadnego traktatu a jednak mamy ambasadę  Sarmacji u nas. Należałoby zająć się tym aby uregulować tę sprawę.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
26 Sierpień, 2022, godz.16:32:09
Odpowiedź #33

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ale z Santery mamy traktat i Ambasady
Zapisane
27 Sierpień, 2022, godz.13:12:38
Odpowiedź #34

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ale z Santery mamy traktat i Ambasady
Tak mamy. Ale to jeszcze nie wymusza na nas działania.
Zakładając realnie że Polska ma traktat z Japonia a ona nie jest w NATO ani innym sojuszu z nami, to to nie oznacza że my musimy wysyłać wojska. Trzeba mieć umowę o sojuszu wojskowym, o wsparciu. Podobnie jak mamy ja z Cesarstwem Rosyjskim. Jeśli  Wasza Cesarska Mość chce to możemy z nimi taką umowę zawrzeć. 
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
27 Sierpień, 2022, godz.15:07:31
Odpowiedź #35

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Widziałem, że wrócił Król Santery Senior, on jest przyjacielem Cesarstwa. Zawsze udzielę mu pomocy.
Zapisane
29 Sierpień, 2022, godz.20:43:07
Odpowiedź #36

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Szkoda Króla Santery. Szkoda Santery. :(
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
29 Sierpień, 2022, godz.21:50:03
Odpowiedź #37

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Jest szansa że obronią się, a może Król Senior z powrotem przyjmie korone
Zapisane
29 Sierpień, 2022, godz.23:40:31
Odpowiedź #38

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Jest szansa że obronią się, a może Król Senior z powrotem przyjmie korone
Kanclerz, Regent już to zaproponował. Ale pewnie Bruno stałby się królem tylko tymczasowo, do wybrania nowego, do ustabilizowania sytuacji.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.00:11:53
Odpowiedź #39

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ja na razie nie dostałem w tej sprawie informacji
Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.12:43:36
Odpowiedź #40

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Czyżby nastała zmiana warty i Catalanowie oddadzą tron i koronę Santery w ręce Hohenburgów ?
https://regno.forumpolish.com/t369-witajcie-mieszkancy-krolestwa-santery#4291
https://regno.forumpolish.com/t368-zgromadzenie-narodowe-krolestwa-santery#4296

Adelaide de Sousa pochodzi ze Skarlandu i stamtąd jest głównie kojarzona. Ostatnio była w Lumerii, Sarmacji, a także Winkulii. Od niedawna jest narzeczoną Bazylego von Hohenburga, syna Króla Związku Winkulijskiego Alfreda Fabiana von Hohenburga Tehen-Dzeka i Fatimy Marcjan-Chojnackiej obecnie Fatimy Popow-Chojnackiej, żony Księcia Sarmacji Arkadiusza Maksymiliana. W grze są jeszcze JKW Bruno Petrowicz Catalan, jego syn (niestety się nie wypowiedział), oraz Kanclerz Santery Gustaw Berko Berkowicz. Obaj główni kandydaci są niechętni wobec przyjęcia korony. Dlatego bardzo prawdopobone, o ile nie dojdzie do zmiany, przełomu, że do Pani Hrabina Adelaide de Sousa zostanie kolejnym władcą Santery.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.13:49:49
Odpowiedź #41

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.13:59:13
Odpowiedź #42

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
To raczej koniec Santery
Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.18:14:54
Odpowiedź #43

Karl Friedrich von Wittelsbach

  • Obywatel
  • Wiadomości: 431
    • Zobacz profil
Ja zaś mam nadzieję że Santera zwycięży.
JKW Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.19:20:57
Odpowiedź #44

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Raczej wygra, ale kto wie jakim kosztem, oraz kto przejmie stery tego kraju. Zapewne Kandydatka do tronu sprawi, że Santerą zainteresuje się bardziej Sarmacja, czy Winkulii, ale to tylko domysły. Często kandydaci, lub już władcy składają obietnice, a potem wychodzi inaczej, czyt. np. Rotria, albo inne monarchie.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.22:41:57 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
pytamy wojownicy-nocy faon for-the-win anges