Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Życie Króla  (Przeczytany 1655 razy)

30 Sierpień, 2022, godz.19:32:48
Odpowiedź #45

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Żołnierz niemiecki nie poddaje się łatwo.  8) Nasi chłopcy utknęli pod Petersburgiem (tam właśnie dostałem odłamkami z artylerii-musiałem coś wymyślić żeby bez wyrzutów sumienia zniknąć na jutro i pojutrze bo mam poprawkę), a Niemcy Bałtyccy uzbrojeni i wyszkoleni przez nas idą na Smoleńsk.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
30 Sierpień, 2022, godz.20:36:13
Odpowiedź #46

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Żołnierz niemiecki nie poddaje się łatwo.  8) Nasi chłopcy utknęli pod Petersburgiem (tam właśnie dostałem odłamkami z artylerii-musiałem coś wymyślić żeby bez wyrzutów sumienia zniknąć na jutro i pojutrze bo mam poprawkę), a grupa Niemcy Bałtyccy uzbrojeni i wyszkoleni przez nas idą na Smoleńsk.
Czyli cały czas jesteśmy w grze. Po odpoczynku winien Król zabrać ze sobą nowych żołnierzy dla uzupełnienia strat.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.08:23:52
Odpowiedź #47

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Najważniejsze, żeby Wasza Królewska Mość wydobrzała i wszystko załatwiła w świecie realnym.
Zapisane

 


19 Maj, 2024, godz.00:55:42 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
faon serwerszybcyiwsciekli bratnica naszawiara for-the-win