Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Rotia  (Przeczytany 4098 razy)

17 Wrzesień, 2022, godz.00:41:25
Odpowiedź #90

Joahim von Ribertrop

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Jak to, przecież kadencja nie minęła

Zgodnie z prawem Łotrii, jeśli Papa przez 17 dni nie da znaku życia (to jest posta), to zostaje zdetronizowany. I to właśnie się stało w tym przypadku.
Zapisane
17 Wrzesień, 2022, godz.09:25:36
Odpowiedź #91

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Obstawiam, że teraz patriarcha zostanie wybrany albo Bp Wieniawa, albo ten nowy młody diakon. Co prawda wtedy będzie musiał przyjąć inwestyturę prezbitera a potem biskupa, ale to tylko da więcej postów rotrii, dlatego dla nich to raczej na plus i mogą gobwlasnie dla tego wybrać.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
17 Wrzesień, 2022, godz.12:21:14
Odpowiedź #92

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Ciekawe czy kolejny Patriarcha Rotrii dłużej utrzyma się na swym tronie.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
17 Wrzesień, 2022, godz.12:39:03
Odpowiedź #93

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Z tego co wiem, to chyba nawet Herr Joahim von Ribertrop mógłby zostać Patriarchą, gdyż jest duchownym Rotryjskim. Nie wiem czy diakonem, czy prezbiterem, ale nasuwa mi się przy okazji myśl i pytanie. Bo chyba Herr jest żonaty, a duchowni rotryjscy mają celibat i nawet jeśli ktoś jest diakonem, to musi mieć zgodę Papaja, a chyba taka nie została wydana...? Chyba, że to ja coś pomyliłem, wtedy proszę o poprawienie mnie i sprostowanie faktów...
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
17 Wrzesień, 2022, godz.13:17:46
Odpowiedź #94

Joahim von Ribertrop

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Z tego co wiem, to chyba nawet Herr Joahim von Ribertrop mógłby zostać Patriarchą, gdyż jest duchownym Rotryjskim. Nie wiem czy diakonem, czy prezbiterem, ale nasuwa mi się przy okazji myśl i pytanie. Bo chyba Herr jest żonaty, a duchowni rotryjscy mają celibat i nawet jeśli ktoś jest diakonem, to musi mieć zgodę Papaja, a chyba taka nie została wydana...? Chyba, że to ja coś pomyliłem, wtedy proszę o poprawienie mnie i sprostowanie faktów...

I to jest w całej tej hecy najśmieszniejsze XD. 29 września minie pół roku od kiedy ślub wziąłem, a oni wciąż się nie połapali. A ja nie zamierzam ich wyprowadzać z błędu XD.

Serio, wybranie mnie na Patriarchę byłoby dowodem na to, że Rotria już naprawdę zamknęła się w sobie i nie umie choćby spojrzeć co się tam za granicą dzieje.

No chyba że po prostu to przegapili, też żem się wszakże z tym nie afiszował mocno w ciul.

Nie zmienia to faktu że dowcip byłby przedni.
Zapisane
17 Wrzesień, 2022, godz.22:55:17
Odpowiedź #95

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Jeżeli nie podejmą jakiś szybkich kroków to Rotria umrze śmiercią naturalną
Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.11:42:36
Odpowiedź #96

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Coś ciekawego u kardynałów ?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.14:40:41
Odpowiedź #97

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Coś ciekawego u kardynałów ?
Powiedziałbym, że po staremu, jednak nie!
Z tego co widzę, ostatnio pisano...
O upadku. Chyba doszło do przełomu w historii mikroświata.
Proszę zatem wszystkich o uwagę i obserwacje Rotrii.!!!  :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.15:00:00
Odpowiedź #98

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Okej a zatem.
Wobec marazmu i całej tej rotryjskiej sytuacji..
Ksiądz Biskup, ogłosił niepodległość Księstwa Trydentu. Aurelio de Medici y Zep ogłosił się Patriarchą Rotrii.
Postawił w gotowość bojową armię Toskanii. Na to Książę również ogłosił mobilizację. Sytuacja sie w miarę uspokoiła, choć była już prawie na skraju wojny domowej.
Nowy Patriarcha zapewnił jednak, że wojska Toskanii, ani Patriarsze nie zaatakują Trydentu. Zobaczymy.

Na pewno wnioski nasuwają się takie. Dobrze, że ktoś coś w końcu zrobił, bo to już się źle kojarzyło. Nawet Biskup Dostojewski odszedł od Kościoła Rotryjskiego (kolejny już raz XD  ;D ;D ;D) Miało być konklawe, ale nikt nic nie zrobił ani nie napisał. W końcu jeden z kardynałów, co ma jakieś (małe, ale przynajmniej ma) jaja, wziął się za to państwo, niczym za pomocą puczu, zrobił zamach stanu i ogłosił się Patriarchą. Pozostaje liczyć, że się dogada z Trydentem, że jakoś ogarnie ten burdel.
Ja zaś mam taki pomysł, propozycje aby uznać to Księstwo Trydentu. Co wy na to ?  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.19:10:17
Odpowiedź #99

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Ciekawe...
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.20:13:37
Odpowiedź #100

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Cytat: Friedrich von Baden
Ja zaś mam taki pomysł, propozycje aby uznać to Księstwo Trydentu. Co wy na to ?  :D

Podoba mi się to xD
Nie mam nic przeciwko żeby zacząć wbijać szpile w plecy Rotii. Może to ich ożywi.  :D

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.20:43:37
Odpowiedź #101

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Nie jest to taka zbyt wielka szpila. Samo uznanie, to uznanie. Na pewno da dodatkowego kopa JE Stanisławowi Wieniawie. jednak jeślibyśmy zawarli z nimi Traktat o wzajemnym uznaniu i nawiązaniu stosunków dyplomatycznych, to byłoby to już coś więcej. Z Rotrią nie mamy, a z nimi byśmy mieli. A proszę sobie zobaczyć, co to by było jakbyśmy zawarli z nimi sojusz np. wojskowy, oraz umowę gospodarczą. :)

Już napisałem na discordzie do Księcia Trydentu. Zobaczymy, przyjmie nasz list i nawiążę kontakt. :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
01 Październik, 2022, godz.00:44:47
Odpowiedź #102

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Proponuję rozwinąć tem temat na nawym forum
Zapisane
01 Październik, 2022, godz.10:35:11
Odpowiedź #103

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Proponuję rozwinąć tem temat na nawym forum
Dobrze, zajmę się tym aby na nowym o tym napisać
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane

 


27 Kwiecień, 2024, godz.13:32:31 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
rrp307 minecraft yourlifetoday bezludna-wyspa regimentpolnocny