Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Uszanowanie  (Przeczytany 1399 razy)

13 Czerwiec, 2022, godz.15:08:40

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Uszanowanie
Kłaniam się, nazywam się Albert Fryderyk de Espada i na chwilę obecną pełnię zaszczytną funkcję Prezydenta IV Republiki Muratyckiej jak i pomniejszą rolę Prezydenta Uleńskiego mojej małej ojczyzny Koribi.
Chwilę mi zajęło zebranie się na to by się przywitać a w między czasie zza rogu przyglądałem się temu jak żyje się w Cesarstwie i przyznaje że klimat bardzo mi się podoba a że o naszych krajach praktycznie nic się w nich nie mówi może to dobra okazja by zapisać nową kartę.
Zapisane
13 Czerwiec, 2022, godz.15:12:44
Odpowiedź #1

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Witam serdecznie Waszą Ekscelencję. Może Wasz Ekscelencja przybliżyć nieco swoją krainę? Dotychczas kojarzyłem ją jedynie z nazwy.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
13 Czerwiec, 2022, godz.18:33:41
Odpowiedź #2

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Serdecznie witam Ekscelencje
Zapraszam do rozejrdzenia się po naszym Cesarstwie.
Zapisane
13 Czerwiec, 2022, godz.19:02:53
Odpowiedź #3

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Witam serdecznie Waszą Ekscelencję. Może Wasz Ekscelencja przybliżyć nieco swoją krainę? Dotychczas kojarzyłem ją jedynie z nazwy.

Na dzień dzisiejszy Muratyka to najaktywniejsze razem z Winkulią państwo na Nordacie co jest o tyle ciekawe że Muratyka boryka się ostatnimi czasy z kryzysem demograficznym a liczba obywateli to zaledwie 6 osób z czego tylko 2-3 wykazują się większą aktywnością.
Sama Muratyka jako republika jakoś sobie żyje i ma się całkiem dobrze i od jakiegoś czasu dzięki zasługom byłych prezydentów panów Szaraka oraz Waksmana oraz moim Muratyka trochę więcej otwiera się na świat i nawiązuje przyjacielskie relacje między innymi z Monarchią Austro-Węgierską czy Kotlina Edelweiss.
Ja zaś często lubię podkreślać swoje pochodzenie z Koribi która obecnie jest częścią Muratyki lecz podkreśla swoją odrębność.

Witam serdecznie Waszą Ekscelencję. Może Wasz Ekscelencja przybliżyć nieco swoją krainę? Dotychczas kojarzyłem ją jedynie z nazwy.

A Waszą Cesarską Mość już miałem okazje poznać (co prawda niezbyt dobrze ale coś tam zawsze) podczas udziału w Rajdach organizowanych przez szanownego Heinza-Grunera.
Serdecznie witam Ekscelencje
Zapraszam do rozejrdzenia się po naszym Cesarstwie.
Zapisane
14 Czerwiec, 2022, godz.06:36:14
Odpowiedź #4

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Widzę, za Ekscelemcka jest sportowcem.
Gratuluję
Zapisane
14 Czerwiec, 2022, godz.13:30:41
Odpowiedź #5

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Widzę, za Ekscelemcka jest sportowcem.
Gratuluję

W głównej mierze dlatego że rajdy organizowane przez pana Heinza są po prostu czymś gdzie można się dobrze bawić i dostarczają niemało frajdy z uczestnictwa w nich, na co dzień więcej czasu poświęcam raczej wojsku i inżynierii z lekkim naciskiem na politykę.
Zapisane
14 Czerwiec, 2022, godz.14:42:24
Odpowiedź #6

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Tak samo jak ja Ekscelencjo
Zapisane
15 Czerwiec, 2022, godz.18:25:48
Odpowiedź #7

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Witam Serdecznie w Cesarstwie Niemieckim. :D Zapraszam do głębszego rozejrzenia się i pozwiedzania naszego państwa. Tyle w nim ciekawych krajów jest. :)

Jeśli chodzi o liczbę, to u nas praktycznie też jest tak z 4 osoby aktywne bardziej i może dwie, które od czasu do czasu coś napiszą, ale za wiele nie wnoszą. Przynajmniej takie jest moje odczucie.  :-\ :(
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
15 Czerwiec, 2022, godz.18:38:27
Odpowiedź #8

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Również witam Ekscelencję na naszych ziemiach!
(Trochę spóźnione powitanie, ale ważne że jest.  ;D)

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
16 Czerwiec, 2022, godz.17:04:11
Odpowiedź #9

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Jeśli chodzi o liczbę, to u nas praktycznie też jest tak z 4 osoby aktywne bardziej i może dwie, które od czasu do czasu coś napiszą, ale za wiele nie wnoszą. Przynajmniej takie jest moje odczucie.  :-\ :(

Cóż liczby mówią same z siebie, może i ilość obywateli jest porównywalna ale Cesarstwo pod względem aktywności wyprzedza Muratykę która mimo że jest zaraz za nim w rankingu to przebija nas o 200 postów.
Zapisane
16 Czerwiec, 2022, godz.17:30:56
Odpowiedź #10

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Jeśli chodzi o liczbę, to u nas praktycznie też jest tak z 4 osoby aktywne bardziej i może dwie, które od czasu do czasu coś napiszą, ale za wiele nie wnoszą. Przynajmniej takie jest moje odczucie.  :-\ :(

Cóż liczby mówią same z siebie, może i ilość obywateli jest porównywalna ale Cesarstwo pod względem aktywności wyprzedza Muratykę która mimo że jest zaraz za nim w rankingu to przebija nas o 200 postów.
U nas Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona prowadzi swą narrację, poprzez codzienną ewangelię i kazania, a także od czasu do czasu inne aktywności. Do tego poprzedni miesiąc minął nam na dyskusjach wewnętrznych, oraz prowadzeniu narracji każdy wewnątrz swojego kraju. Obecny zaś mija nam na uroczystościach państwowych, religijnych, ślubach, weselach no i tradycyjnie tym, że każdy coś tam u siebie na swoim poletku napisze.
Nie wiem czy takie podsumowanie może być pomocne, jednak podaję je.  :D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
16 Czerwiec, 2022, godz.17:43:19
Odpowiedź #11

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
U nas Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona prowadzi swą narrację, poprzez codzienną ewangelię i kazania, a także od czasu do czasu inne aktywności. Do tego poprzedni miesiąc minął nam na dyskusjach wewnętrznych, oraz prowadzeniu narracji każdy wewnątrz swojego kraju. Obecny zaś mija nam na uroczystościach państwowych, religijnych, ślubach, weselach no i tradycyjnie tym, że każdy coś tam u siebie na swoim poletku napisze.
Nie wiem czy takie podsumowanie może być pomocne, jednak podaję je.  :D ;)

U nas polityką i sprawami państwowymi zajmują się de facto tylko 2 osoby, pozostali podobnie jak tu jeżeli już się czymś zajmują to właśnie własnym interesem i podwórkiem, ostatnią większą aktywność mieliśmy w okresie niezbyt przyjemny wydarzeń a konkretnie zamieszek i buntu który chcąc nie chcą zagwarantował nam spory przypływ aktywności.
Zapisane
16 Czerwiec, 2022, godz.17:56:52
Odpowiedź #12

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Właśnie dość głośno było ostatnio o jakimś buncie, tak jak i o Panu Waksmanie. Dużo można o Muratyce się dowiedzieć z takich akcji dziwnych. 

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
16 Czerwiec, 2022, godz.19:07:30
Odpowiedź #13

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
U nas Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona prowadzi swą narrację, poprzez codzienną ewangelię i kazania, a także od czasu do czasu inne aktywności. Do tego poprzedni miesiąc minął nam na dyskusjach wewnętrznych, oraz prowadzeniu narracji każdy wewnątrz swojego kraju. Obecny zaś mija nam na uroczystościach państwowych, religijnych, ślubach, weselach no i tradycyjnie tym, że każdy coś tam u siebie na swoim poletku napisze.
Nie wiem czy takie podsumowanie może być pomocne, jednak podaję je.  :D ;)

U nas polityką i sprawami państwowymi zajmują się de facto tylko 2 osoby, pozostali podobnie jak tu jeżeli już się czymś zajmują to właśnie własnym interesem i podwórkiem, ostatnią większą aktywność mieliśmy w okresie niezbyt przyjemny wydarzeń a konkretnie zamieszek i buntu który chcąc nie chcą zagwarantował nam spory przypływ aktywności.
Taka przykra i trochę niefajna sytuacja, gdy aktywność opiera się na konfliktach i buntach, zamieszkach. Taki nagły zastrzyk, sporo słów a potem cisza, smutek i zapaść.

Jednak ja w mojej Badenii żyjąc "pod kamieniem" musiałem przespać tą aferę, ten konflikt. Czy mogę prosić o krótkie streszczenie?
A jeśli by była możliwe, to chciałbym się więcej dowiedzieć co dzieje się w Muratyce, lub ogólnie na kontynencie. Coś, ktoś wie? Orientuje się?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
16 Czerwiec, 2022, godz.22:19:53
Odpowiedź #14

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ja też nic nie wiem
Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.09:16:59 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
silverstar watahasnu miniland napromieniowani bezludna-wyspa