Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Uszanowanie  (Przeczytany 1398 razy)

17 Czerwiec, 2022, godz.21:03:45
Odpowiedź #15

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Można powiedzieć że prezydent popadł w poważny konflikt z sejmem, jedna i druga strona forsowała swoje projekty odnośnie współpracy z Socjalistyczną Republiką Czesnoradu oraz innych projektów, ostatecznie w jednej z prowincji doszło do próby przewrotu który zakończył się razem z rezygnacją poprzedniego prezydenta po którym udało mi się zostać nowa głową państwa i jakoś udało się uspokoić całą sytuację a w zasadzie uspokoiła się sama.

A fakt że o Muratyce słyszy się zazwyczaj jedną rzecz a mianowicie pana Waksmana to nawet mnie nie dziwi w końcu przez lata tworzył on to państwo ale stanowi to jednocześnie problem że cały kraj jest postrzegany przez pryzmat jego działań.
Zapisane
17 Czerwiec, 2022, godz.21:57:25
Odpowiedź #16

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Można powiedzieć że prezydent popadł w poważny konflikt z sejmem, jedna i druga strona forsowała swoje projekty odnośnie współpracy z Socjalistyczną Republiką Czesnoradu oraz innych projektów, ostatecznie w jednej z prowincji doszło do próby przewrotu który zakończył się razem z rezygnacją poprzedniego prezydenta po którym udało mi się zostać nowa głową państwa i jakoś udało się uspokoić całą sytuację a w zasadzie uspokoiła się sama.

A fakt że o Muratyce słyszy się zazwyczaj jedną rzecz a mianowicie pana Waksmana to nawet mnie nie dziwi w końcu przez lata tworzył on to państwo ale stanowi to jednocześnie problem że cały kraj jest postrzegany przez pryzmat jego działań.
Coś w tym jest...
Również głównie słyszałem o nim i jakoś tak chyba nierozerwalnie się obraz Muratyki kojarzy z jego osobą. To może być ciężkie, bo jednak cokolwiek zrobi i powie, potem odbije się na państwie. A i wtedy cała Wasza kultura, historia, polityka jest z nim związana i niejako uzależniona od niego. Życzę Wam zatem szczęścia i powodzenia w rządzeniu, życiu i podróży. Oby wyniósł Pan coś fajnego, pożytecznego, użytecznego z Cesarstwa.
Tylko proszę uważać, bo na granicy jeszcze mogą służby to coś zarekwirować i będą nieprzyjemności... ;D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
17 Czerwiec, 2022, godz.22:17:49
Odpowiedź #17

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
To znaczy ja mam troszeczkę prościej dlatego iż często posługuję się terminem że pochodzę z Koribi, fakt że Koribia jest pod wieloma względami inna od reszty Muratyki mimo że już od dłuższej chwili jest jej częścią ale sprawia to że nie postrzega się jej przez pryzmat pana Waksmana, ma to swoje minusy gdyż jest ono postrzegane przez pryzmat mojej osoby ale ja staram się unikać wszelkich sporów itp.
Zapisane
17 Czerwiec, 2022, godz.22:21:21
Odpowiedź #18

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
17 Czerwiec, 2022, godz.23:05:25
Odpowiedź #19

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
W razie czego zachęcam do odwiedzenia Koribi  jak i samej Muratyki .
Zapisane
17 Czerwiec, 2022, godz.23:08:44
Odpowiedź #20

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
A my zapraszamy na odpoczynek do naszego Państwa
Zapisane
17 Czerwiec, 2022, godz.23:31:00
Odpowiedź #21

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
A my zapraszamy na odpoczynek do naszego Państwa

Czasami naprawdę by się taki przydał.
Zapisane
18 Czerwiec, 2022, godz.06:37:19
Odpowiedź #22

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Nie ma problemu. W Cesarstwie my i góry i morze. Piękne dolinny i jeziora.
Zapisane
18 Czerwiec, 2022, godz.08:17:31
Odpowiedź #23

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Polecam kurort Bad Elster na ten przykład.
 :D
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
18 Czerwiec, 2022, godz.14:04:48
Odpowiedź #24

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Polecam kurort Bad Elster na ten przykład.
 :D
Gdybym się nieco lepiej postarał to i w Baden-Baden można by coś porobić. Ale najpierw to tam remont by sie przydał i nieco lepsza organizacja. :) ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:27:05
Odpowiedź #25

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:26:14
Odpowiedź #26

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Polecam kurort Bad Elster na ten przykład.
 :D
Nie ma problemu. W Cesarstwie my i góry i morze. Piękne dolinny i jeziora.

Bardziej niż widoki krajobrazu mógłbym całymi dniami oglądać stojące w portach okręty, naprawdę potężne okręty morskie budowane na przełomie XIX i XX wieku oraz w okresie I wojny są dla mnie czymś naprawdę majestatycznym a Kaiserliche Marine posiadało w moim odczuciu jedne z najlepszych na świecie razem z Japońskimi i Brytyjskimi.
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:27:16
Odpowiedź #27

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Polecam kurort Bad Elster na ten przykład.
 :D
Nie ma problemu. W Cesarstwie my i góry i morze. Piękne dolinny i jeziora.

Bardziej niż widoki krajobrazu mógłbym całymi dniami oglądać stojące w portach okręty, naprawdę potężne okręty morskie budowane na przełomie XIX i XX wieku oraz w okresie I wojny są dla mnie czymś naprawdę majestatycznym a Kaiserliche Marine posiadało w moim odczuciu jedne z najlepszych na świecie razem z Japońskimi i Brytyjskimi.
To prawda. Zgadzam się z Panem.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:28:42
Odpowiedź #28

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam Szanownego Pana Serdecznie. Jestem tutaj nowy, miło mi poznać.  :D
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:29:04
Odpowiedź #29

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Z powodu mojej reliozy niestety nie mam jak wznowić działalności Norddeutsche Schiffbau-Gesellschaft, ale do dwóch tygodni ruszę z budową nowego, chyba już ostatniego zamówionego pancernika.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.06:30:04 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
napromieniowani watahasnu slimrpg miniland bezludna-wyspa