Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Uszanowanie  (Przeczytany 1400 razy)

20 Czerwiec, 2022, godz.17:40:28
Odpowiedź #30

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Z powodu mojej reliozy niestety nie mam jak wznowić działalności Norddeutsche Schiffbau-Gesellschaft, ale do dwóch tygodni ruszę z budową nowego, chyba już ostatniego zamówionego pancernika.
Podziwiam Pana, za taką pracę i budowę potęgi morskiej Cesarstwa Niemieckiego. Vivat Król Karl !  :D
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:42:40
Odpowiedź #31

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Witam Szanownego Pana Serdecznie. Jestem tutaj nowy, miło mi poznać.  :D

The pleasure is all mine.

Z powodu mojej reliozy niestety nie mam jak wznowić działalności Norddeutsche Schiffbau-Gesellschaft, ale do dwóch tygodni ruszę z budową nowego, chyba już ostatniego zamówionego pancernika.

W razie czego służę swoją pomocą, można powiedzieć że coś tam się na marynarce znam więc zaprojektowanie czegoś lub budowa nie będzie niczym ciężkim zwłaszcza że w Koribi mamy jedną z największych o ile nie największa stocznię na kontynencie.
A w tym wypadku takie przedsięwzięcie to nie obowiązek a czysta przyjemność, gdyby nie to że era pancerników już dawno się zakończyła składałbym jednego za drugim byle by zapełnić nimi flotę Muratyki.
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:45:41
Odpowiedź #32

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
No, a u nas stalowe potwory mają się dobrze (Dopiero w przeddrednoty się zbroimy). Za jakiś czas będziemy pewnie wyprowadzać okręty podwodne. Tutaj widzę pole do współpracy.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:47:14
Odpowiedź #33

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Pozostaje życzyć zgody i powodzenia. :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.18:16:25
Odpowiedź #34

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
No, a u nas stalowe potwory mają się dobrze (Dopiero w przeddrednoty się zbroimy). Za jakiś czas będziemy pewnie wyprowadzać okręty podwodne. Tutaj widzę pole do współpracy.

Jeżeli będzie trzeba cos zwodować lub zmodernizować to rezerwuje sobie 1. miejsce w kolejce ;D
Oraz jeżeli ktoś zechce robić ogólnikowy wykaz okrętów to również z chęcią pomogę.
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:11:02
Odpowiedź #35

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Niemieckie pancerniki to nasza chluba. Nie byłoby ich gdyby nie Król Saksonii.
W dalszym ciągu rozbudowujemy nasza flotę.
Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.23:27:04
Odpowiedź #36

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Niemieckie pancerniki to nasza chluba. Nie byłoby ich gdyby nie Król Saksonii.
W dalszym ciągu rozbudowujemy nasza flotę.

Praktycznie wszystko co jest związane z marynarką wojenną a konkretnie pancerniczki to moje zamiłowanie z rala chociaż w mikronacjach ruszyłem bardziej w kierunku lotnictwa oraz samej armii i o ile samo kierowanie i tworzenie armii może nie należy do moich osiągnięć to projektowanie, tworzenie wyposażenia czy to właśnie broni, samolotów, okrętów już idzie mi całkiem zacnie.
Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.23:47:59
Odpowiedź #37

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapraszam do naszej marynarki, może coś Ekscelencje szczególnie zainteresuje
Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.09:45:12 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
sciganci colorfulworld virginia silverstar slimrpg