Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 829 razy)

20 Czerwiec, 2022, godz.16:26:09

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jestem nowym użytkownikiem, nowym mikronautą i chciałbym zaczerpnąć u Was nieco doświadczenia. Rozglądałem się trochę po tym forum i po przeczytaniu kilku wątków, jestem zainteresowany włączeniem się do tej zabawy. Oglądałem również inne fora, jednak nie odnajduję w nich interesującego mnie okresu historycznego, dlatego mam nadzieję, że będę mógł się tutaj razem z wami dobrze pobawić i miło spędzić czas.
Jak państwo pewnie zauważyli, wykreowałem moją osobę, jako członka rodu Wittelsbachów. Mam nadzieję, że uda mi się ponownie wznieść ten ród na wyżyny popularności oraz prestiżu. Pozdrawiam.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:28:14
Odpowiedź #1

Karl Friedrich von Wittelsbach

  • Obywatel
  • Wiadomości: 431
    • Zobacz profil
Witaj. Skoro jesteśmy spokrewnione to może Wasza Wysokośc zostanie Królem Bawarii.
JKW Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:30:43
Odpowiedź #2

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witaj. Skoro jesteśmy spokrewnieni, to może Wasza Wysokość zostanie Królem Bawarii.
Witam serdecznie. Miło mi poznać innego członka rodu Wittelsbachów.
Nie wiem, jak konkretnie przebiega proces zostawania królem, ale brzmi ciekawie. :)
Poza tym jeszcze nie jestem żadną wysokością... muszę najpierw z tego co wiem zostać obywatelem.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:30:51
Odpowiedź #3

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Witam serdecznie!
A więc to Szanownego Pana oczekiwaliśmy!
Mam nadzieję, że będzie Pan zadowolony ze wspólnej zabawy. Oby też i z Bawarią się udało. Życzę powodzenia i w razie, gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości proszę pytać.  :)

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:32:36
Odpowiedź #4

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Witam serdecznie. Jako władca Saksonii oferuję wszelką możliwą pomoc o jaka będzie potrzebna.

Witaj. Skoro jesteśmy spokrewnione to może Wasza Wysokośc zostanie Królem Bawarii.

Nie chcę być nieuprzejmy ale Wy właściwie jesteście Hohenzollernem czy Wittelsbachem?
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:36:01
Odpowiedź #5

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Piechotą przede wszystkim!  ;D

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:36:54
Odpowiedź #6

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
To prawda, ale ja pytam o to, konkretne,wcielenie. ;)
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:37:37
Odpowiedź #7

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam serdecznie!
A więc to Szanownego Pana oczekiwaliśmy!
Mam nadzieję, że będzie Pan zadowolony ze wspólnej zabawy. Oby też i z Bawarią się udało. Życzę powodzenia i w razie, gdyby pojawiły się, jakieś wątpliwości proszę pytać.  :)
Witam Serdecznie Waszą Królewską Mość. Miło Panią poznać.
Ma Pani rację. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale długo zwlekałem przed rejestracją. Różnie to u mnie bywało, aż w końcu się zdecydowałem. :)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:40:54
Odpowiedź #8

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam serdecznie. Jako władca Saksonii oferuję wszelką możliwą pomoc o jaka będzie potrzebna.

Witaj. Skoro jesteśmy spokrewnione to może Wasza Wysokośc zostanie Królem Bawarii.

Nie chcę być nieuprzejmy, ale Wy właściwie jesteście Hohenzollernem czy Wittelsbachem?
Witam równie serdecznie, Waszą Wysokość, króla Saksonii. Miło mi poznać. Na pewno jeśli tu zostanę i stanę się kimś, to chętnie bym coś wspólnego porobił. Teraz jednak nie wiem, czy będę mógł zaoferować coś więcej niż kilka minut dniowo, i pewnie trochę więcej w weekendy.

Jak pisałem, ja jestem Wittelsbachem. I tez z tego co widzę, to Karl Friedrich von Wittelsbach, również nim jest...  :-\ ???
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:42:47
Odpowiedź #9

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Witam Serdecznie Waszą Królewską Mość. Miło Panią poznać.
Ma Pani rację. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale długo zwlekałem przed rejestracją. Różnie to u mnie bywało, aż w końcu się zdecydowałem. :)

Wręcz przeciwnie. Jesteśmy szczęśliwi z pańskiego przybycia, nawet jeśli było opóźnione.  :)

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:43:51
Odpowiedź #10

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam Serdecznie Waszą Królewską Mość. Miło Panią poznać.
Ma Pani rację. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale długo zwlekałem przed rejestracją. Różnie to u mnie bywało, aż w końcu się zdecydowałem. :)
Wręcz przeciwnie. Jesteśmy szczęśliwi z pańskiego przybycia, nawet jeśli było opóźnione.  :)
Miło mi zatem jeszcze raz.
Co powinienem teraz zrobić ?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:45:26
Odpowiedź #11

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Myślę, że warto w Pałacu Cesarskim złożyć wniosek o obywatelstwo.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:48:34
Odpowiedź #12

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Myślę, że warto w Pałacu Cesarskim złożyć wniosek o obywatelstwo.
Dobrze. A co trzeba zrobić po zgłoszeniu wniosku o obywatelstwo? Jak zostać królem? Albo być kimś innym?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:50:37
Odpowiedź #13

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Nie chcę już pisać w tych innych wątkach powitań, dlatego napiszę jeszcze raz zbiorczo tutaj w tym.
Witam Serdecznie wszystkich obywateli Cesarstwa Niemieckiego oraz Gości Zagranicznych.  :) ;)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:51:38
Odpowiedź #14

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Myślę, że warto w Pałacu Cesarskim złożyć wniosek o obywatelstwo.
Dobrze. A co trzeba zrobić po zgłoszeniu wniosku o obywatelstwo? Jak zostać królem? Albo być kimś innym?

Po nadaniu obywatelstwa można kształtować swoją postać w każdym kierunku. Jeżeli szanowny chce zostać monarchą, może porozmawiać z cesarzem. Wtedy cesarz wydaje specjalny dekret przywracający nazwisko bądź prawa do korony.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.02:59:11 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
jzw polskiegpsts dark-paradise testowe nielegalnewyscigi