Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 830 razy)

20 Czerwiec, 2022, godz.16:52:46
Odpowiedź #15

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Myślę, że warto w Pałacu Cesarskim złożyć wniosek o obywatelstwo.
Dobrze. A co trzeba zrobić po zgłoszeniu wniosku o obywatelstwo? Jak zostać królem? Albo być kimś innym?

Po nadaniu obywatelstwa można kształtować swoją postać w każdym kierunku. Jeżeli szanowny chce zostać monarchą, może porozmawiać z cesarzem. Wtedy cesarz wydaje specjalny dekret przywracający nazwisko bądź prawa do korony.
Rozumiem, dziękuję za pomoc.  :D
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:08:57
Odpowiedź #16

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Witam Serdecznie. Miło nam, że w końcu udało się Panu nas odwiedzić. Mam nadzieję, że pozostanie Pan z nami na długo, za czym przemawiają chyba obydwa wnioski. :D Polecam się, jeśli chodzi o pomoc. Pozdrawiam.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:10:10
Odpowiedź #17

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam Serdecznie. Miło nam, że w końcu udało się Panu nas odwiedzić. Mam nadzieję, że pozostanie Pan z nami na długo, za czym przemawiają chyba obydwa wnioski. :D Polecam się, jeśli chodzi o pomoc. Pozdrawiam.
Dziękuję za miłe powitanie. Dziękuję za propozycję pomocy, ale na razie Królowa mi wszytko wyjaśniła. Prawdopodobnie zostanę, ale to zależy, jak Cesarz rozpatrzy moje wnioski. :)
Pozdrawiam.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:16:55
Odpowiedź #18

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Dziękuję za miłe powitanie. Dziękuję za propozycję pomocy, ale na razie Królowa mi wszytko wyjaśniła. Prawdopodobnie zostanę, ale to zależy, jak Cesarz rozpatrzy moje wnioski. :)
Pozdrawiam.

Teraz już nie będzie odwrotu.  ;D
Cesarz na pewno rozpatrzy wnioski. Trzeba być dobrej myśli.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:17:44
Odpowiedź #19

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Dziękuję za miłe powitanie. Dziękuję za propozycję pomocy, ale na razie Królowa mi wszytko wyjaśniła. Prawdopodobnie zostanę, ale to zależy, jak Cesarz rozpatrzy moje wnioski. :)
Pozdrawiam.
Teraz już nie będzie odwrotu.  ;D
Cesarz na pewno rozpatrzy wnioski. Trzeba być dobrej myśli.
Potwierdzam słowa Królowej. :D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:18:31
Odpowiedź #20

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Dziękuję za miłe powitanie. Dziękuję za propozycję pomocy, ale na razie Królowa mi wszytko wyjaśniła. Prawdopodobnie zostanę, ale to zależy, jak Cesarz rozpatrzy moje wnioski. :)
Pozdrawiam.
Teraz już nie będzie odwrotu.  ;D
Cesarz na pewno rozpatrzy wnioski. Trzeba być dobrej myśli.
Potwierdzam słowa Królowej. :D ;)
Dziękuję.  :)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.18:48:48
Odpowiedź #21

Karl Friedrich von Wittelsbach

  • Obywatel
  • Wiadomości: 431
    • Zobacz profil
Mnie już z Hohenzollernami nie łączy, ale niedawno odkryłem że tak naprawdę jestem synem Króla Bawarii Ludwika I Wittelsbacha.
JKW Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.19:06:18
Odpowiedź #22

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Toż to szok prawdziwy!

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:09:13
Odpowiedź #23

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Serdecznie witam w Cesarstwie.
Aby otrzymać obywatelstwo należy złożyć wniosek do Kanvelarii
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:59:17
Odpowiedź #24

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Serdecznie witam w Cesarstwie.
Aby otrzymać obywatelstwo należy złożyć wniosek do Kanvelarii
Wielki to dla mnie zaszczyt móc być powitanym przez samego Cesarza Niemiec. Miło mi poznać władcę tego państwa.
Obiecuję być jak najlepszym obywatelem.  :D
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.06:10:24 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
colorfulworld slimrpg miniland aplikacja2013 silverstar