Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Horace Richelieu- Przybyły z Ciepłego Kraju.  (Przeczytany 342 razy)

14 Lipiec, 2022, godz.22:18:06

Horace Richelieu

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Horace Richelieu przybywa do Cesarstwa Niemieckiego.

Baron Horace Richelieu z Królestwa Lumerii przybył dosyć długą drogę, przepływając statkiem osobowo-ładunkowym do Kiloni w Kraju Związkowym Szlezwik-Holsztyn. Nie była to ekscytująca ani jakaś szczególnie ciekawy odcinek podróży, dlatego przechodzimy dalej.

Koleją do Berlina

Baron Horace Richelieu jedzie prywatnym przedziale kolejowym, w którym ma mały dom i salon w osobnym, mniejszym pokoju. Z nim jedzie czarnoskóra świta kobieca, Olubayo o długich, czarnych włosach i brylantowych oczach. Ubrana jest w dosyć ładną sukienkę w kolorze czarnym z dużą torebką, w której są różne, najróżniejsze zioła. Podczas jazdy okazało się, że konduktor zasłabł podczas kierowania lokomotywą, dlatego mimo paniki, jaka nastała, gdy ta wiadomość zaczęła krążyć wśród pasażerów, Baron Horace Richelieu i Olubayo przeszli do konsoli sterowania.

Horace Richelieu patrzy na konsole, próbując coś rozczytać z instrukcji, gdy Olubayo budzi powoli Konduktora do żywych- w tym czasie Baron Horace Richelieu zwalnia prędkość pociągu. Wszyscy się uspokoili, gdy pociąg zaczął zwalniać, a Pan Baron wezwał pasażerów do siedzeń. Wtem przybywszy na stacje, Baronowi podziękował serdecznie młody człowiek o pięknym imieniu Radulf von Baden. który właśnie wracał z Kamerunu na dzień bądź dwa, aby zdać osobiście raporty.


Część kolejna, oficjalne przedstawienie

Witajcie serdecznie, moi najdrożsi przyjaciele i przyjaciółki! Jestem Baron Horace Richelieu z słonecznej Lumerii, przybyłem w ramach mej wielkiej podróży po mikronacjach, aby promować przyjaźń oraz współpracę wśród mikronautów. Wiele osób mnie będzie już zapewne kojarzyć, gdyż jak już mówią ludzie, jestem wszędzie i nigdzie jednocześnie.
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque;
Baron majątku "Nowa Wioska" Królestwa Lumerii;
Rottman (II klasy) 3. Regimentu Gwar. Hsselandzkiej;
Podróżnik, łowca przygód i wyzwań.
Zapisane
14 Lipiec, 2022, godz.22:42:10
Odpowiedź #1

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Serdecznie witam w Cesarstwie.
Zapraszam do zwiedzenia całego naszego Państwa
I życzę miłego wypoczynku w Niemczech cesarskich
Zapisane
14 Lipiec, 2022, godz.22:50:23
Odpowiedź #2

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Witam serdecznie Waszą Wielmożność Sam obecnie jestem w podróży do Coburga gdzie zapraszam abyśmy się spotkali.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
15 Lipiec, 2022, godz.11:43:25
Odpowiedź #3

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Również witam serdecznie w Cesarstwie Niemieckim.
Życzę miłego spędzania u nas czasu i wielu wrażeń.  :D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
15 Lipiec, 2022, godz.12:27:19
Odpowiedź #4

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Witam w Cesarstwie Niemieckim i życzę udanego pobytu.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
15 Lipiec, 2022, godz.18:16:18
Odpowiedź #5

Horace Richelieu

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Baron Horace Richelieu jest zaszczycony, że tyle światłych gości i kłania się każdemu głęboko, zdejmując kapelusz do swej piersi. Uśmiecha się od ucha do ucha, mówiąc radością od serca
-Dziękuje najmocniej za miłe powitanie, Wasza Cesarska Mości Auguście von Hohenzollern! Wasza Wielkoksiążęca Mość Friedrichu von Baden, zaszczyt Pana poznać! Wasza Królewska Mość Saksonii Karlu von Wettinie, z miłą chęcią odwiedzę Saksonie, tak samo z wielką przyjemnością odwiedzę Wirtembergię, Wasza Królewska Mość Sophie von Württemberg! Ale na razie mam cel, aby odwiedzić niezwykle zbliżoną do natury pewne ziemie, na prośbę mej niedocenionej Olubayo, która jest moją uzdrowicielką oraz szamanką.

Olubayo:kłania się, ale nic nie mówi, gdyż całkowicie nie zna języka niemieckiego i zachowuje się tylko jak taka "ładna twarz u boku" swego Pana.
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque;
Baron majątku "Nowa Wioska" Królestwa Lumerii;
Rottman (II klasy) 3. Regimentu Gwar. Hsselandzkiej;
Podróżnik, łowca przygód i wyzwań.
Zapisane
25 Lipiec, 2022, godz.19:49:36
Odpowiedź #6

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane

 


28 Kwiecień, 2024, godz.21:22:28 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
forum-olimpijczykow my-baby nielegalnewyscigi dark-paradise mylittlepony