Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 711 razy)

05 Sierpień, 2022, godz.22:50:47

Władimir Kasjanow

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Witam serdecznie i pozdrawiam cały naród niemiecki.
Nazywam się Władimir Nikołajewicz Kasjanow. Przybywam do Was z Rostii.
https://rostia.forumoteka.pl/forums/index.php
Jestem tutaj turystycznie, a także mam nadzieję, że Niemcy jako jedno z państw Vaarlandu uznają w przyszłości naszą lokalizację na tym kontynencie.
Pozdrawiam.
(-) Владимир Николаевич Касянов
Zapisane
05 Sierpień, 2022, godz.23:12:59
Odpowiedź #1

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Kogoś mi to przypomina
 Niemniej jednak absolutnie pana, ani pańskiego projektu nie skreślam i witam serdecznie.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
05 Sierpień, 2022, godz.23:59:23
Odpowiedź #2

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Witam serdecznie. Proszę się rozgościć w Niemczech
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.00:26:50
Odpowiedź #3

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Witam serdecznie w Cesarstwie Niemieckim.  :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.01:55:24
Odpowiedź #4

Władimir Kasjanow

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Kogoś mi to przypomina
 Niemniej jednak absolutnie pana, ani pańskiego projektu nie skreślam i witam serdecznie.
Kogo, jeśli można wiedzieć? ;)
Dziękuję Wam za ciepłe powitanie.
(-) Владимир Николаевич Касянов
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.11:06:12
Odpowiedź #5

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Witam serdecznie, czyżby Vaarland zmienił kształt? Pytam bo zauważyłam na skrawkach map, że państwo graniczy z RON i Bizancjum.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.11:11:55
Odpowiedź #6

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Wasza Królewska Mość gratuluję spostrzegawczości. Ja nie zwróciłem uwagi na takie szczegóły
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.11:17:31
Odpowiedź #7

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Wcześniej na tamtych ziemiach była Rodosja, ale się rozpadła i zapewne tereny wymazano z map. Czy Rostia ma coś wspólnego z Rodosją?

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.11:25:12
Odpowiedź #8

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Witam serdecznie, czyżby Vaarland zmienił kształt? Pytam bo zauważyłam na skrawkach map, że państwo graniczy z RON i Bizancjum.
Nie rozumiem gdzie...
Obecnie mapa zatwierdzona przez cały kontynent wygląda tak.:
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.11:27:19
Odpowiedź #9

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Ogarnęłam temat. Na stronie w micropedii jest mapa. Nie wiem jedynie, czy zmiana kształtu kontynentu nastąpiła legalnie.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.11:48:06
Odpowiedź #10

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ogarnęłam temat. Na stronie w micropedii jest mapa. Nie wiem jedynie, czy zmiana kształtu kontynentu nastąpiła legalnie.
Nie. Aby była ona legalna Rostia musiałaby istnieć w zależności od wymagań państw, 2-3 miesiące, albo pół roku, albo rok. Poza tym musiałby się zebrać cały kontynent, czyli kolejny Zjazd Vaarlandu. Na razie to jest samowola nieuznawanego państwa. Nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości a także podstaw prawnych.

Oczywiście nikogo nie chciałbym nie zniechęcać, jednak czy nie lepiej byłoby dołączyć np. do istniejącej już jakiś czas, choć wciąż jeszcze nieuznanej mikronacji; Cesarstwo Rosyjskie. Albo naszego, albo RON, albo jakiegokolwiek innego. Tworzenie nowego forum, dla jednej osoby, bez zaplecza finansowego, oraz demograficznego jest bez sensu. Lepiej jest od razu mieć znajomych i z nimi coś tworzyć, niż potem na szybko szukać obywateli, promować się i znikać.
Samemu nie zrobi się porządnego państwa. Każda uznana mikronacja zaczynała od znalezienia sobie ludzi, najlepiej nowych, oryginalnych, a nie obieżyświatów co są obywatelami wszędzie i nigdzie zarazem. Aby być powszechnie uznanym za mikronację a nie yoyonację trzeba mieć odpowiedni staż, czyli np. 2-3 lub 4 miesiące, albo pół roku, albo nawet i rok. Trzeba mieć minimum trzech aktywnych obywateli. Oraz trzeba zostać przez kogoś uznawanym, a także mieć swoje miejsce w mikroświecie na mapie. Wg. na razie Rostia nie spełnia tych wymagań. Poza tym, (nikomu nie ubliżając, nie obrażając i nie zniechęcając.) ja czuję lekkie zmęczenie materiałem. Jest Carstwo Brodryjskie, jest Cesarstwo Rosyjskie, jest  Republika Socjalistyczna Czesnoradu, która niejako odwołuję się do ZSRR, jest Z.S.K. Hirschbergii i Weerlandu, które ma w sobie pierwiastek ruski, nawiązuje i jest jakoś powiązane z językiem, kulturą ruską. W RON też pojawia się klimat, pierwiastek i wspomnienie o Rosji, o rusi. Mandragorat Wandystanu również komunistyczny, socjalistyczny. Do tego było już kilka państw o charakterze ruskim, albo rosyjskim. To nie jest pierwsza taka mikronacja. Ja na prawdę z dobrej woli, radzę, dajcie spokój, bo tego jest za dużo, tak jak tych gali freakfightowych. Mam już trochę lat stażu, mam już kilka różnych doświadczeń i wiele widziałem. Na prawdę Rosja w mikronacjach to już przeszłość. Proszę dołączyć do czegoś co jest nowe, albo stare i co ma jeszcze jakiś potencjał. Bo poprzekręcane nazwy rosyjskie, to już było. To już wszystko było.
Polecam albo jedno z średnio jeszcze rozwiniętych, średnich państw, jak Niemcy, jak Turetia, Insulia, Czesnorad, lub np. Republika Bialeńska/Brodria. Te państwa mają teraz mały kryzys, brak obywateli, tam mógłby pan rozwijać najlepiej swoje rosyjskie klimaty i wątki. A jeśli by Pan zrezygnował z rosyjskich nawiązań to polecam przeżywający kryzys Dreamland; najstarszą polską mikronację. Może się Pan w nich spełnić, stać się premierem, obywatelem, posłem, wojskowym i będzie Pan tam bardzo szanowany i potrzebny. Może tam stać się pan bohaterem i zyskać podziw, szacunek a także zaistnieć. To dobra rada, od starego Mikronauty.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.12:11:09
Odpowiedź #11

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zgadzam się z Wielkim Księciem.
Ja osobiscie serdecznie zapraszam do nas. Pracy jest mnóstwo, można się wykazać.
W sprawie technicznej wg mnie Pana państwo nie odpowiada skali w do innych państw kontynetu
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.13:10:22
Odpowiedź #12

Władimir Kasjanow

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Piksele przecież nie mają większego znaczenia, Wasza Wysokość.
Ja rozumiem falę pesymistycznych scenariuszy, jakie wylewa się na nowo powstałe państwa, dlatego pozostawię tę kwestię bez komentarza.
Niemniej jednak będziemy uparcie dążyć do budowy stabilnego państwa, a nie żadnej jojonacji. Co do państw wyżej proponowanych... Nie jestem zwolennikiem żadnego z ustrojów, reprezentowanych przez te kraje. Monarchista ze mnie nijaki, komunista żaden. Zwolennik współczesnej wersji Rosji. Oczywiście tej sprzed 24 lutego br. :)
(-) Владимир Николаевич Касянов
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.13:40:02
Odpowiedź #13

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
My nie możemy nic poradzić. By Rostia była pełnoprawnym musi spełniać wyżej wymienione warunki. Nie jest to hejt w żaden sposób tylko próbujemy nakierować delikatnie na właściwy tor. Żyjemy w społeczności, w której niezbyt mile widziana jest samowolka. Więc żeby uzyskać zgodę na lokację niezbędne jest zwołanie wszystkich monarchów by wyrazili zgodę na ewentualną lokację.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.13:56:00
Odpowiedź #14

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Nic więcej nie mogę powiedzieć, życzę szczęścia.
Zawsze bramy Cesarstwa są dla Pana otwarte
Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.00:31:59 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiegpsts testowe mylittlepony dark-paradise nielegalnewyscigi