Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Guten Morgen  (Przeczytany 928 razy)

09 Wrzesień, 2022, godz.07:25:27

Bella Swann

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Dzień Dobry Wszystkim!

Śpieszę z przywitaniem się, po przylocie do Cesarstwa Niemieckiego z Edelweiss. Mam nadzieję, że wraz z mamą będziemy mieć okazję zwiedzić wasze włości. Nie ukrywam, że z chęcią zajrzałabym do kilku skromnych "pałaców" jakie macie u siebie jako turysta :)
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.08:20:22
Odpowiedź #1

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Serdecznie witam w Cesarstwie i serdecznie zapraszam do zwiedzania
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.08:42:03
Odpowiedź #2

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Wkrótce do Cesarstwa Niemieckiego dotarły Lieselotte Augentrost wraz z córką Isabell Swan. Wywołały niemałe zainteresowanie wsród gawiedzi, która oglądała dwie nieznane w tych stronach damy. Wynajęty powóz zajechał do stolicy, gdzie obie Panie musiały zatroszczyć się o swój nocleg, aby potem móc zwiedzać okolicę.

- Mam nadzieję, Isabell, że będziemy odpowiednio przyjęte. W końcu delegacja z Edelweiss nie przyjeżdża zbyt często. Jak i reprezentując Oberhaupta chciałybysmy zasiać przyjacielskie stosunki międzynarodowe. - mówiła do córki, wysiadając z powozu po schodkach. Rękę podał jej woźnica. - Ciekawe, czy będziemy zdane na siebie, czy też otrzymamy przewodnika? - zastanowiła się, zakładając rękawiczki na dłonie i rozglądając się po rynku głównym...

---

Również chciałabym się przywitać! Mam nadzieję, że czeka nas tu wiele ciekawych przygód!
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.11:08:23
Odpowiedź #3

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Witam serdecznie w Cesarstwie Niemieckim.  :D

Miło mi móc powitać w naszym państwie dwie tak szacowne, wybitne, znane i lubiane powszechnie oraz piękne damy mikroświata.
Muszę na wstępie przeprosić, ale nie byliśmy chyba dobrze przygotowani na powitanie przedstawicieli z Edelweiss. Praktycznie wszystko u nas toczy się swoim, raczej powolnym rytmem. Nie mamy jeszcze przygotowanego wątku Hotelowego dla gości zagranicznych. Spowodowane jest to poniekąd tym, że mamy w zamiarze w tym miesiącu przejść na nowe własne forum i dlatego niektóre sprawy zostały odłożone na nieco później. Nie mniej, życzę miłego pobytu, zwiedzania oraz spędzania czasu w naszym kraju.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.14:05:00
Odpowiedź #4

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam Panie serdecznie w Niemczech. :)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.16:43:53
Odpowiedź #5

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Tak tak a pilot razem z samolotem sobie poczeka na lotnisku.

Swoją drogą trochę bieda z tymi lotniskami w cesarstwie i ciężko było znaleźć miejsce do lądowania.
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.18:04:53
Odpowiedź #6

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapraszam do jednego z pałaców cesarskich
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.18:31:11
Odpowiedź #7

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Miło mi móc powitać w naszym państwie dwie tak szacowne, wybitne, znane i lubiane powszechnie oraz piękne damy mikroświata.

Przez skromność nie zaprzeczę.

Nie mamy jeszcze przygotowanego wątku Hotelowego dla gości zagranicznych.

Liczę na to, że ktoś z Państwa z pewnością zaproponuje nam nocleg w swoim pałacu lub dworze.

Spowodowane jest to poniekąd tym, że mamy w zamiarze w tym miesiącu przejść na nowe własne forum i dlatego niektóre sprawy zostały odłożone na nieco później.

Jeśli nasz przyjazd sprawia kłopot, możemy go odroczyć i zawitać już na nowe forum.

P.S. Mam nadzieję, że na nowym forum zawita również ten piękny bannerek z herbem i dwoma "nagusami"

Witam Panie serdecznie w Niemczech. :)

Miło mi, Herr Wittelsbach. Jako ciekawostkę dodam, że moje pierwsze nazwisko mikronacyjne również brzmiało Wittelsbach. Czyżby łączyło nas jakies nieodkryte pokrewieństwo?

Tak tak a pilot razem z samolotem sobie poczeka na lotnisku.

Swoją drogą trochę bieda z tymi lotniskami w cesarstwie i ciężko było znaleźć miejsce do lądowania.

Herr Espada, najmocniej przepraszam, ale nie mogłam znaleźć tego wątku. Czy mogłabym prosić o linka?


Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.18:45:15
Odpowiedź #8

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Herr Espada, najmocniej przepraszam, ale nie mogłam znaleźć tego wątku. Czy mogłabym prosić o linka?

Nie dziwię się bo jedyną wzmiankę o lotnisku jaką znalazł szanowny Heinz Werner-Gruner jest w wątku miasta Fryburg, więc już wcześniej śmialiśmy się z tego że będziemy lądować w dziale powitań.
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.21:35:56
Odpowiedź #9

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Witam serdecznie Szanowną Panią.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.22:37:34
Odpowiedź #10

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Tak tak a pilot razem z samolotem sobie poczeka na lotnisku.

Swoją drogą trochę bieda z tymi lotniskami w cesarstwie i ciężko było znaleźć miejsce do lądowania.
A tutaj muszę akurat powiedzieć, że jest wątek lotniska. Specjalnie wczoraj po tym jak tylko zobaczyłem (dostałem wieści od pewnego niemieckiego szpiega przyjaciela z Edelweiss) stworzyłem od dawna bo już od lutego planowany wątek lotniska. Miałem go na swojej liście TO DO już od bardzo dawna ale nie miałem jakoś fantazji aby się za to zabierać, a tu proszę taka wycieczka i w końcu zabrałem się za robotę.
Jeśli poszukuje Pan nadal lotniska to zapraszam tutaj. Obecnie nie ma tam żadnych samolotów, ani Sterowców, dlatego będzie nam miło, że w hangarze stanie w końcu jakiś samolot.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.22:47:25
Odpowiedź #11

Albert Fryderyk de Espada

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Tak tak a pilot razem z samolotem sobie poczeka na lotnisku.

Swoją drogą trochę bieda z tymi lotniskami w cesarstwie i ciężko było znaleźć miejsce do lądowania.
A tutaj muszę akurat powiedzieć, że jest wątek lotniska. Specjalnie wczoraj po tym jak tylko zobaczyłem (dostałem wieści od pewnego niemieckiego szpiega przyjaciela z Edelweiss) stworzyłem od dawna bo już od lutego planowany wątek lotniska. Miałem go na swojej liście TO DO już od bardzo dawna ale nie miałem jakoś fantazji aby się za to zabierać, a tu proszę taka wycieczka i w końcu zabrałem się za robotę.
Jeśli poszukuje Pan nadal lotniska to zapraszam tutaj. Obecnie nie ma tam żadnych samolotów, ani Sterowców, dlatego będzie nam miło, że w hangarze stanie w końcu jakiś samolot.  :D

Dobrze będzie wiedzieć na przyszłość, chociaż lądowanie w dziale powitalnym brzmi tysiąc razy lepiej.
Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.22:53:27
Odpowiedź #12

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Miło mi móc powitać w naszym państwie dwie tak szacowne, wybitne, znane i lubiane powszechnie oraz piękne damy mikroświata.

Przez skromność nie zaprzeczę.

Nie mamy jeszcze przygotowanego wątku Hotelowego dla gości zagranicznych.

Liczę na to, że ktoś z Państwa z pewnością zaproponuje nam nocleg w swoim pałacu lub dworze.

Spowodowane jest to poniekąd tym, że mamy w zamiarze w tym miesiącu przejść na nowe własne forum i dlatego niektóre sprawy zostały odłożone na nieco później.

Jeśli nasz przyjazd sprawia kłopot, możemy go odroczyć i zawitać już na nowe forum.

P.S. Mam nadzieję, że na nowym forum zawita również ten piękny bannerek z herbem i dwoma "nagusami"
Jeśli mamy przyjąć, że Wielce Szanowni goście z Edelweiss wylądowali na jedynym lotnisku w Cesarstwie czyli we Fryburgu, to mogę zaproponować albo moją Rezydencję w Mieście Stołecznym Karlsruhe, lub mój pałac w osobistym majątku ziemskim Salem. Reszta obiektów pałaców i zamków w Badenii, nie została albo wspomniana, albo opisana. Ja do moich celów osobistych nie potrzebuję więcej pałaców, albo rezydencji, tyle co mam na razie mi wystarczy.  :D

Oczywiście Wasza wizyta choć nie do końca zapowiedziana czy idealnie przez nas zorganizowana nas bardzo cieszy i dołożymy wszelkich starań aby umilić wam czas podczas pobytu w Cesarstwie Niemieckim, co by mogli szanowni państwo wylecieć stąd z jak najlepszym humorem oraz sporą wiedzą o nas i dobrym zdaniem na nasz temat. Zapewniam i obiecuję z tego miejsca, że postaramy się następnym razem lepiej przygotować na przybycie gości.

Jeśli zaś Szanowna Pani jest ciekawa projektu przyszłego forum to zachęcam do obejrzenia tego.  ;D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
09 Wrzesień, 2022, godz.22:58:09
Odpowiedź #13

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Tak tak a pilot razem z samolotem sobie poczeka na lotnisku.

Swoją drogą trochę bieda z tymi lotniskami w cesarstwie i ciężko było znaleźć miejsce do lądowania.
A tutaj muszę akurat powiedzieć, że jest wątek lotniska. Specjalnie wczoraj po tym jak tylko zobaczyłem (dostałem wieści od pewnego niemieckiego szpiega przyjaciela z Edelweiss) stworzyłem od dawna bo już od lutego planowany wątek lotniska. Miałem go na swojej liście TO DO już od bardzo dawna ale nie miałem jakoś fantazji aby się za to zabierać, a tu proszę taka wycieczka i w końcu zabrałem się za robotę.
Jeśli poszukuje Pan nadal lotniska to zapraszam tutaj. Obecnie nie ma tam żadnych samolotów, ani Sterowców, dlatego będzie nam miło, że w hangarze stanie w końcu jakiś samolot.  :D

Dobrze będzie wiedzieć na przyszłość, chociaż lądowanie w dziale powitalnym brzmi tysiąc razy lepiej.
Na pewno w przyszłości będzie więcej lotnisk. Na razie transport powietrzny nie jest u nas powszechny oraz nie cieszy się większym zainteresowaniem i polubieniem ze strony obywateli Ces. Niemieckiego. Głównie ze względu na czas historyczny jaki mamy obecnie. Choć co miesiąc powoli zbliżamy się do XX wieku i ja powoli zaczynam na forum, w Cesarstwie wprowadzać różne nowinki technologiczne, też z umiarem i w miarę z zachowaniem tradycji i historii i historycznego postępu technologicznego.  :D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.07:23:38
Odpowiedź #14

Bella Swann

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Aleście się rozpisali :) nie nadążam z pisaniem. Co do hotelu - podejrzewam, że nie musi być jak ktoś udostępni nam z dwie sypialnie w jakimś pałacu :)

Osobiście mogę też spać w gospodach czy domach wiejskich, ale wątpię czy moja matka to przeżyje  8) ;D

Osobiście na mojej liście mam pobyt w Księstwie Bawarii :) więc liczę na jakiegoś przewodnika w rejonie Monachium  ;D
Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.01:36:04 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
jzw my-baby nielegalnewyscigi mylittlepony dark-paradise