Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Guten Morgen  (Przeczytany 927 razy)

10 Wrzesień, 2022, godz.08:17:14
Odpowiedź #15

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Jeśli mamy przyjąć, że Wielce Szanowni goście z Edelweiss wylądowali na jedynym lotnisku w Cesarstwie czyli we Fryburgu, to mogę zaproponować albo moją Rezydencję w Mieście Stołecznym Karlsruhe, lub mój pałac w osobistym majątku ziemskim Salem. Reszta obiektów pałaców i zamków w Badenii, nie została albo wspomniana, albo opisana. Ja do moich celów osobistych nie potrzebuję więcej pałaców, albo rezydencji, tyle co mam na razie mi wystarczy.

Dziękuję za gościnę, Herr vn Baden. Zatem zabieramy walizki do Pałacu Wielkiego Księcia.

Osobiście mogę też spać w gospodach czy domach wiejskich, ale wątpię czy moja matka to przeżyje  8) ;D

Ekhm :) XP
Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.12:08:16
Odpowiedź #16

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Aleście się rozpisali :) nie nadążam z pisaniem. Co do hotelu - podejrzewam, że nie musi być jak ktoś udostępni nam z dwie sypialnie w jakimś pałacu :)

Osobiście mogę też spać w gospodach czy domach wiejskich, ale wątpię czy moja matka to przeżyje  8) ;D

Osobiście na mojej liście mam pobyt w Księstwie Bawarii :) więc liczę na jakiegoś przewodnika w rejonie Monachium  ;D
Czynią mi Panie wielki honor iż mogę je gościć w moich progach.
Może zorganizujemy jakiś bal na waszą cześć ?  :D

Jeśli zaś chodzi o Bawarię, to polecić mogę jedynie obecnego gospodarza tamtego terenu czyli Króla Bawarii Maximiliana.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.12:11:41
Odpowiedź #17

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Aleście się rozpisali :) nie nadążam z pisaniem. Co do hotelu - podejrzewam, że nie musi być jak ktoś udostępni nam z dwie sypialnie w jakimś pałacu :)

Osobiście mogę też spać w gospodach czy domach wiejskich, ale wątpię czy moja matka to przeżyje  8) ;D

Osobiście na mojej liście mam pobyt w Księstwie Bawarii :) więc liczę na jakiegoś przewodnika w rejonie Monachium  ;D
Drogie Panie będę czuł się zaszczycony mogąc Was gościć w którymś z bawarskich pałaców.

Kiedy już przybędą Panie do Bawarii polecam zatrzymać się w Zamku Eltz czyli posiadłości Grünerów w Bawarii.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.13:27:57
Odpowiedź #18

Bella Swann

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Aleście się rozpisali :) nie nadążam z pisaniem. Co do hotelu - podejrzewam, że nie musi być jak ktoś udostępni nam z dwie sypialnie w jakimś pałacu :)

Osobiście mogę też spać w gospodach czy domach wiejskich, ale wątpię czy moja matka to przeżyje  8) ;D

Osobiście na mojej liście mam pobyt w Księstwie Bawarii :) więc liczę na jakiegoś przewodnika w rejonie Monachium  ;D
Drogie Panie będę czuł się zaszczycony mogąc Was gościć w którymś z bawarskich pałaców.

Kiedy już przybędą Panie do Bawarii polecam zatrzymać się w Zamku Eltz czyli posiadłości Grünerów w Bawarii.

Przyznam się, że osobiście wolę zobaczyć gościnność gospodarzy a nie naszego Oberhaupta :)

Na pewno chciałabym zwiedzić pałac Ludwika II oraz kilka innych posesji :) jeśli to nie będzie problem dla JKM Maximiliama. Cóż muszę powiedzieć, że mam ogromny sentyment do rogu Wittelsbach (pewnie wzorowanego na prawdziwym rodzie bawarskim - który uwielbiam).
Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.13:53:44
Odpowiedź #19

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Może zorganizujemy jakiś bal na waszą cześć ?  :D

O! I tutaj trafia Herr w moje gusta! Pragnę wspomnieć jeszcze, że Moja Ukochana Isabell jest na wydaniu...

Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.16:41:44
Odpowiedź #20

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Może zorganizujemy jakiś bal na waszą cześć ?  :D

O! I tutaj trafia Herr w moje gusta! Pragnę wspomnieć jeszcze, że Moja Ukochana Isabell jest na wydaniu...
Cieszy mnie, że udało się mojej osobie zapodać ciekawą propozycję.
Co do drugiej części waszej wypowiedzi, to może nieco Was zmartwię, ale ostatnio czyli na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy prawie wszyscy monarchowie poznajdowali sobie swoje drugie połówki pośród księżniczek lub hrabianek w Cesarstwie, jednak jest tutaj jeden kawaler, dla którego kochani obywatele, poddani od dawna poszukują małżonki. Kto wie co się wydarzyć może, góra z górą się nie zejdą, a człowiek z człowiekiem i wylecą od nas szanowne jako narzeczona oraz przyszła cesarska teściowa.  ;D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.17:31:09
Odpowiedź #21

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
A ja nawet z czytaniem
Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.23:40:19
Odpowiedź #22

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Aleście się rozpisali :) nie nadążam z pisaniem. Co do hotelu - podejrzewam, że nie musi być jak ktoś udostępni nam z dwie sypialnie w jakimś pałacu :)

Osobiście mogę też spać w gospodach czy domach wiejskich, ale wątpię czy moja matka to przeżyje  8) ;D

Osobiście na mojej liście mam pobyt w Księstwie Bawarii :) więc liczę na jakiegoś przewodnika w rejonie Monachium  ;D
Drogie Panie będę czuł się zaszczycony mogąc Was gościć w którymś z bawarskich pałaców.

Kiedy już przybędą Panie do Bawarii polecam zatrzymać się w Zamku Eltz czyli posiadłości Grünerów w Bawarii.

Przyznam się, że osobiście wolę zobaczyć gościnność gospodarzy a nie naszego Oberhaupta :)

Na pewno chciałabym zwiedzić pałac Ludwika II oraz kilka innych posesji :) jeśli to nie będzie problem dla JKM Maximiliama. Cóż muszę powiedzieć, że mam ogromny sentyment do rodu Wittelsbach (pewnie wzorowanego na prawdziwym rodzie bawarskim - który uwielbiam).
Postaramy się dać z Siebie wszystko aby Was zadowolić i onieśmielić. :D

Droga Pani, nic nie będzie dla nas problemem. Cieszę, się z Waszych zainteresowań. Liczę, że podczas spotkania w Bawarii, dowiem się czegoś ciekawego na temat mojego rodu. (wzorowanego na prawdziwym) :D ;)
Do zobaczenia
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.11:16:51
Odpowiedź #23

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapraszam do Pałacu Cesarskiego w Berlinie
Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.11:17:45
Odpowiedź #24

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Liczę zatem na przybycie ów kawalera na bal!
Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.16:38:21
Odpowiedź #25

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Trochę się spóźniłam, ale witam serdecznie obie Panie w cesarstwie.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane

 


28 Kwiecień, 2024, godz.23:53:35 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiserverrpg jzw testowe mylittlepony nielegalnewyscigi