Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Zdrastwujtie!  (Przeczytany 1069 razy)

10 Wrzesień, 2022, godz.22:55:40

Robert Drenin

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Zdrastwujtie Szanowni Towarzysze!
Przybywam z Republiki Socjalistycznej Czesnoradu, w której to pełnię funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych i jestem tutaj w pewnym sensie turystycznie. Zauważyłem takie trochę zainteresowanie w Edelweiss Cesarstwem Niemieckim oraz zwróciłem uwagę na fakt, że parę osób już tutaj również zajrzało, zatem zdecydowałem się również przybyć na Wasze forum i może trochę się rozejrzeć po nim.
Towarzysz Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.23:32:31
Odpowiedź #1

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Witamy serdecznie. Miło nam móc gościć Wiceprzewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.23:34:43
Odpowiedź #2

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Witam serdecznie.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
10 Wrzesień, 2022, godz.23:41:59
Odpowiedź #3

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Witam Pana serdecznie w Cesarstwie Niemieckim. :)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.11:11:01
Odpowiedź #4

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Witam serdecznie w Cesarstwie Niemieckim.
Życzę miłego pobytu
Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.11:15:04
Odpowiedź #5

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Herr Drenin! Cóż za miła niespodzianka. Może zechce Herr dołączyć do nas, jeśli gospodarz Pałacu Wielkiego Księcia oczywiście nie ma nic przeciwko. Męskie towarzystwo bardzo umiliłoby nam zwiedzanie, prawda Isabell?
Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.11:47:24
Odpowiedź #6

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Herr Drenin! Cóż za miła niespodzianka. Może zechce Herr dołączyć do nas, jeśli gospodarz Pałacu Wielkiego Księcia oczywiście nie ma nic przeciwko. Męskie towarzystwo bardzo umiliłoby nam zwiedzanie, prawda Isabell?
Jak najbardziej nie mam nic przeciwko. Nawet dziwiło mnie, że JE Albert Fryderyk de Espada do nas nie dołączył, chociaż tak samo z Paniami podróż odbywał...
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.14:07:18
Odpowiedź #7

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Jeśli tylko Herr Espada wyraża chęć, to również zapraszam. Zakładałam (być może błędnie), że raczej będzie wolał powrócić do obowiązków.
Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.16:52:31
Odpowiedź #8

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Serdecznie witam.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
11 Wrzesień, 2022, godz.19:56:23
Odpowiedź #9

Robert Drenin

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
To tak słowem podsumowania dziękuje za ciepłe powitanie. :)

Herr Drenin! Cóż za miła niespodzianka. Może zechce Herr dołączyć do nas, jeśli gospodarz Pałacu Wielkiego Księcia oczywiście nie ma nic przeciwko. Męskie towarzystwo bardzo umiliłoby nam zwiedzanie, prawda Isabell?

Jednakże jeśli chodzi o to, to myślę, że mogę uczestniczyć, nic w sumie nie stoi na przeszkodzie, zwłaszcza jak nikt nie ma nic przeciwko. :D
Towarzysz Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Zapisane
12 Wrzesień, 2022, godz.07:45:30
Odpowiedź #10

Femme Mystere

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Widzę, że Herr Drenin jest entuzjastą turystyki. Uczestniczył również w wycieczce krajoznawczej po Edelweiss.
Zapisane
12 Wrzesień, 2022, godz.12:58:28
Odpowiedź #11

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
To chyba dobrze
Zapisane
12 Wrzesień, 2022, godz.17:33:09
Odpowiedź #12

Robert Drenin

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Widzę, że Herr Drenin jest entuzjastą turystyki. Uczestniczył również w wycieczce krajoznawczej po Edelweiss.

Dla mnie to jest zawsze poznanie państwa, jego obyczajów oraz krajobrazów. Mógłbym rzec również, że się też integruje. ;D
Towarzysz Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Zapisane
12 Wrzesień, 2022, godz.18:47:51
Odpowiedź #13

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Widzę, że Herr Drenin jest entuzjastą turystyki. Uczestniczył również w wycieczce krajoznawczej po Edelweiss.

Dla mnie to jest zawsze poznanie państwa, jego obyczajów oraz krajobrazów. Mógłbym rzec również, że się też integruje. ;D
Podróże kształcą i pozwalają na zawieranie nowych znajomości, albo poznawanie nowych krajów i zawieranie stosunków dyplomatycznych.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
13 Wrzesień, 2022, godz.19:57:24
Odpowiedź #14

Robert Drenin

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Widzę, że Herr Drenin jest entuzjastą turystyki. Uczestniczył również w wycieczce krajoznawczej po Edelweiss.

Dla mnie to jest zawsze poznanie państwa, jego obyczajów oraz krajobrazów. Mógłbym rzec również, że się też integruje. ;D
Podróże kształcą i pozwalają na zawieranie nowych znajomości, albo poznawanie nowych krajów i zawieranie stosunków dyplomatycznych.

W rzeczy samej. Ze wszystkim mogę się zgodzic. :)
Towarzysz Robert Drenin
Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu
Zapisane

 


29 Kwiecień, 2024, godz.04:12:29 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
my-baby dark-paradise nielegalnewyscigi polskiegpsts forum-olimpijczykow