Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Przyjazd-powitanie  (Przeczytany 1169 razy)

13 Czerwiec, 2021, godz.15:49:10

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Witam nazywam się Małgorzata Sabaudzka. Jestem królową Italii. Słyszałam dużo o Cesarstwie Niemieckim i przybyłam się trochę rozejrzeć.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
13 Czerwiec, 2021, godz.15:50:39
Odpowiedź #1

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Witam Waszą Królewską Mość. Proszę opowiedzieć nieco więcej o swoim królestwie. Przede wszystkim rad bym znać jego lokalizację, czyli forum.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
13 Czerwiec, 2021, godz.16:13:28
Odpowiedź #2

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Serdecznie witam Waszą Królewska Mość, zapraszam do naszego Cesarstwa
Gdzie leży Królestwo Italii
Zapisane
13 Czerwiec, 2021, godz.16:37:32
Odpowiedź #3

Georg von Schafer Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 284
    • Zobacz profil
Również bardzo serdecznie witam Wasza Królewską.

Gdzie leży Królestwo Italii

  Królestwo Italii
Zapisane
13 Czerwiec, 2021, godz.16:52:28
Odpowiedź #4

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Witam Waszą Królewską Mość. Proszę opowiedzieć nieco więcej o swoim królestwie. Przede wszystkim rad bym znać jego lokalizację, czyli forum.

Co by tu opowiadać. Choć nie ma zbyt o czym to mogę powiedzieć, że królestwo jest osadzone w XVIII wieku dokładnie w 1878 roku. Nie ma jeszcze lokacji na mapie v-świata. Zastanawiałam się nad Vaarlandem podobnie jak wy, ale zwątpiłam. Brakuje tam trochę życia z powodu braku żywych mieszkańców.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
13 Czerwiec, 2021, godz.17:32:20
Odpowiedź #5

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
To serdecznie zapraszamy do nas. Otoczymy Waszą Królewską Mość opieka
Zapisane
13 Czerwiec, 2021, godz.20:36:43
Odpowiedź #6

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
To serdecznie zapraszamy do nas. Otoczymy Waszą Królewską Mość opieka

Ciekawa propozycja... Ciekawa...

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
25 Czerwiec, 2021, godz.20:38:26
Odpowiedź #7

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Wasza Królewska Mość
Jak podoba się w Cesarstwie Niemieckim, co słychać w Królestwie Włoch
Zapisane
25 Czerwiec, 2021, godz.21:46:44
Odpowiedź #8

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Po spędzeniu w Cesarstwie Niemieckim tych niespełna dwóch tygodni zaobserwowałam wiele rzeczy... Pozytywnych... mniej negatywnych. Widać, że sprawnie tu działacie. W moim królestwie jakoś idzie. Powoli się rozkręcamy. Od jutra bierzemy się do pracy.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
26 Czerwiec, 2021, godz.20:39:33
Odpowiedź #9

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Jeszcze raz ponawiam propozycję
Zapisane
27 Czerwiec, 2021, godz.09:00:37
Odpowiedź #10

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Trochę myślałam nad tą propozycją. Do tej pory nie wiem czy dobrze robię pisząc tę wiadomość. Postanowiłam kilka rzeczy i chce je tu przedstawić.
Moją pierwszą decyzją było przyjęcie propozycji WCM, drugą zaś niechętne zamknięcie mojego forum. Trochę nad tym ubolewam, ale wiem, że tam zbyt dużo nie zdziałam. Mam nadzieję, że tu uda mi się znaleść zajęcie i pomóc w rozbudowie Cesarstwa Niemieckiego. Pozostną mi jeszcze ewentualne zmiany na profilu. Na koniec chcę podziękować WCM za to zaproszenie.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
27 Czerwiec, 2021, godz.11:49:46
Odpowiedź #11

Georg von Schafer Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 284
    • Zobacz profil
Nie wiem czy w tej kwestii były jakieś konkretne rozmowy i ustalenia z Jego Cesarską Mością, stad mam pytanie, czy pragnie Wasza Królewska Mość ulokować na naszym forum swe Królestwo, czy też jest skłonna objąć któreś z ziem wchodzących w skład Cesarstwa, przykładowo Królestwo Wirtembergii ?
Zapisane
27 Czerwiec, 2021, godz.11:54:24
Odpowiedź #12

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Jeżeli byłaby możliwość wolałabym objąć już jakąś z ziem w Cesarstwie. Nie musi być to żadne królestwo. Może być to zwykłe księstwo. Nie robi to żadnej różnicy. Ważne by działać.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
27 Czerwiec, 2021, godz.12:36:05
Odpowiedź #13

Georg von Schafer Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 284
    • Zobacz profil
Bardzo się cieszę. Myślę że Jego Cesarska Mość przychyli się do nadania Królestwa Wirtembergii lub któregoś z księstw, które zostanie wskazane przez Waszą Wysokość. :)
Zapisane
27 Czerwiec, 2021, godz.15:34:16
Odpowiedź #14

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Oczywiście, że chętnie nadam któreś Księstwo. Szczegóły omówię na PW
Zapisane

 


14 Maj, 2024, godz.14:10:50 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
brazylia2014 bestgame kwiaty-bogow bornfost realliferpg