Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Badanie Leockiej Akademii Nauk: które mikronacje lubimy?  (Przeczytany 387 razy)

03 Styczeń, 2022, godz.10:16:10

Helwetyk

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Wasze Ekscelencje, Szanowni Państwo!

Międzynarodowy Instytut Ankiet oraz Centrum Badań Społecznych Leockiej Akademii Nauk serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w badaniu Centrum Badań Mikrospołecznych LAN poświęconemu stosunkowi mieszkańców Pollinu do poszczególnych mikronacji.

Autorami badania są JKW Karolina Aleksandra (Karolina von Lichtenstein-Roumaine) oraz JKW Jan V (Wilhelm Orański). Udzielenie odpowiedzi zajmie — pomimo wielu krajów na liście — kilka minut.


Dowiedzmy się, które kraje są najbardziej lubiane, które — najmniej, a o których w większości nikt nie słyszał. Im więcej osób weźmie udział w badaniu, tym wyniki będą ciekawsze.

Serdecznie zapraszam do udziału!

Udział w badaniu wymaga zweryfikowanego profilu w Stemplu. Badanie jest anonimowe.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Zapisane
09 Styczeń, 2022, godz.14:16:31
Odpowiedź #1

Helwetyk

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil

Po udzieleniu odpowiedzi przez 58 ankietowanych, frekwencja w poszczególnych krajach prezentuje się następująco:


Niezmiennie serdecznie zapraszam do udziału w badaniu!
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Zapisane
13 Styczeń, 2022, godz.21:28:23
Odpowiedź #2

Helwetyk

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Wasze Ekscelencje, Szanowni Państwo!

Do zakończenia badania Międzynarodowego Instytutu Ankiet oraz Centrum Badań Mikrospołecznych Leockiej Akademii Nauk pozostały zaledwie dwa dni. Dowiedzmy się, które kraje są najbardziej lubiane, które — najmniej, a o których w większości nikt nie słyszał. Udzielenie odpowiedzi zajmie — pomimo wielu krajów na liście — kilka minut. W ankiecie wzięły już udział 63 osoby. Surowe wyniki zostaną udostępnione wkrótce po zakończeniu badania.

Serdecznie zapraszam: https://mia.leocja.org/.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Zapisane
14 Styczeń, 2022, godz.07:02:41
Odpowiedź #3

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Szanowny Panie Helwetyk
Chciałem wziąć udział w ankiecie. Rozpocząłem wyrabianie paszportu, ale zatrzymałem się na
  Weryfikacja w przynajmniej jednej mikronacji jest wymagana dla możliwości generowania haseł jednorazowych

Nie ma Cesarstwa Niemieckiego. Jestem obywatelem tylko jednego państwa. Co mam dalej robić.
Zapisane

 


08 Maj, 2024, godz.12:30:25 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
blume-treu riderstigers junioreurowizja specjalist apelkaoubkonrad692