Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Rotia  (Przeczytany 4403 razy)

29 Czerwiec, 2022, godz.09:40:36
Odpowiedź #30

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Zgadzam się w zupełności z ostatnią wypowiedzią Waszej Królewskiej Mości. Mam też przeczucie że może się wcześniej znudzić tronem patriarszym.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
29 Czerwiec, 2022, godz.14:02:52
Odpowiedź #31

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Do jest dopiero wiadomość... Niesłychana.. Praktycznie niemożliwe, jak to się stało...

To nie są żarty. (Choć tak to wygląda) Ja byłam w szoku wielkim, ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta.
Praktycznie cały mikroświat zareagował tka samo, czyli niedowierzanie, śmianie się, komentowanie lub właśnie brak komentarza. Ojajaj. Trochę brak słów, oraz brak chęci aby to komentować, bo czy Piechota może uratować taki wrak mikronacji. Nagle miałby to wszytko odratować sprawić, że będzie to top 5 mikronacja... No raczej nie. Nie da rady.
No to może być prawda. Tak raczej będzie.
Bardzo możliwe, że pomoże. Jest tam najbardziej aktywnym duchownym. Rotia jest już tak na skraju upadku, co im zaszkodzi bardziej. Wprowadzi tam obowiązkową codzienną narracje i ich może wywinduje w górę, ale czy odbuduje autorytet to nie sądzę.
To też racja.
Zgadzam się w zupełności z ostatnią wypowiedzią Waszej Królewskiej Mości. Mam też przeczucie że może się wcześniej znudzić tronem patriarszym.
Trudno się z tym nie zgodzić, chyba już wcześniej się tak zdarzało, jednak chyba Kardynałowie wiedzą co robią.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
19 Lipiec, 2022, godz.23:21:41
Odpowiedź #32

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Jeszcze mu szczęścia, a z Rotria wolę nie mieć nic wspólnego.
Zapisane
22 Lipiec, 2022, godz.23:12:52
Odpowiedź #33

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Jeszcze mu szczęścia, a z Rotria wolę nie mieć nic wspólnego.
Zgadzam się z Cesarzem.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
25 Lipiec, 2022, godz.19:45:51
Odpowiedź #34

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Skąd taki pesymizm i negatywne nastawienie do Rotrii u panów?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
25 Lipiec, 2022, godz.20:05:35
Odpowiedź #35

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Rotia to dość kontrowersyjne państwo.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
25 Lipiec, 2022, godz.20:06:36
Odpowiedź #36

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Mnie nie przypadł ich format, nie pasuje mi ich państwo, ludzie.
Poza tym co i rusz pojawiają się jakieś dziwne wydarzenia, oskarżenia, skojarzenia itd.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
26 Lipiec, 2022, godz.00:46:14
Odpowiedź #37

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Na początku działania Rotrii podobały mi się, uważałem, że mieszkańcy Rotrii mogą dużo zdziałać, szczególnie na niwie wiary. Ale jak rozpoczely się wojny podaży usuwanie nieprzychylnych skoczyło się moje zainteresowanie.
Wydaje mi się, że najbliżej rozwijania wiary, w tej chwili, jest Zakon Templariuszy, a nie duchowni z Rotrii
Zapisane
28 Lipiec, 2022, godz.00:08:30
Odpowiedź #38

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Na początku działania Rotrii podobały mi się, uważałem, że mieszkańcy Rotrii mogą dużo zdziałać, szczególnie na niwie wiary. Ale jak rozpoczely się wojny podaży usuwanie nieprzychylnych skoczyło się moje zainteresowanie.
Wydaje mi się, że najbliżej rozwijania wiary, w tej chwili, jest Zakon Templariuszy, a nie duchowni z Rotrii
Rozumiem. :|
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.00:19:36
Odpowiedź #39

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.10:44:16
Odpowiedź #40

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Nie rozumiem, jaki zamach
Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.11:17:30
Odpowiedź #41

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Pewnie jacyś "wdzięczni" wyznawcy chcieli podziękować, ale nie wyszło.  :D

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.12:19:09
Odpowiedź #42

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Uzbrojeni ludzie, z nieznanych przyczyn, nieznanych motywów, z nieznanej organizacji dokonali zamachu, próby pozbawienia życia Klemensa V.
Oddano strzały, ale niecelne. Gwardia Patriarsza szybko ruszyła i aresztowała winnych. Patriarsze nic się nie stało, potem dalej sobie spacerował po ogrodzie.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Lipiec, 2022, godz.12:32:39
Odpowiedź #43

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Uzbrojeni ludzie, z nieznanych przyczyn, nieznanych motywów, z nieznanej organizacji dokonali zamachu, próby pozbawienia życia Klemensa V.
Oddano strzały, ale niecelne. Gwardia Patriarsza szybko ruszyła i aresztowała winnych. Patriarsze nic się nie stało, potem dalej sobie spacerował po ogrodzie.
Dziwne, jak można było do tego dopuścić.

Ciekawe jest również to czy owa dymisja ma jakiś związek z tym co się dzieje, bądź nie dzieje w Rotrii.?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
01 Sierpień, 2022, godz.11:56:07
Odpowiedź #44

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Będąc szczerym to podejrzewam dwie możliwości: albo JW Karl znudził się Złotym Tronem albo nie zdołał pogodzić go z szeroką działalnością mikronacyjną
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.22:07:43 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
faon serwerszybcyiwsciekli wojownicy-nocy nowewienislawowo tarot