Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Rotia  (Przeczytany 4402 razy)

06 Sierpień, 2022, godz.11:24:15
Odpowiedź #60

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Są przeciwnicy tego pomysłu. Uważają, że żadna zmiana nic nie da, bo zostają ci sami ludzie i te same problemy.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.11:50:13
Odpowiedź #61

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Są przeciwnicy tego pomysłu. Uważają, że żadna zmiana nic nie da, bo zostają ci sami ludzie i te same problemy.
Jeśli się nie zmienią i nie ruszą z promocją i zaproszeniami na FB, w internecie to nic się nie zmieni. Albo niech ruszą i zobaczą czy zyskają nowych, albo niech zmienią ustrój i spróbują jako Królestwo Rotryjskie. Innej opcji nie ma. Chyba, że upadek.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.12:15:48
Odpowiedź #62

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ja też czytałem dział reform. Wg mnie Rotria zmieniając swoją charakter, będzie zwykłym państwem. Do tego dołączmy zgorzkniałych Kardynałów i czysty marazm. Najbardziej podobał mi się pomysł Wielkiego Mistrza Templariuszy, iść w religie, ale odpowiedzi na jego propozycję były zadziwiające.
Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.13:36:13
Odpowiedź #63

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ja też czytałem dział reform. Wg mnie Rotria zmieniając swoją charakter, będzie zwykłym państwem. Do tego dołączmy zgorzkniałych Kardynałów i czysty marazm. Najbardziej podobał mi się pomysł Wielkiego Mistrza Templariuszy, iść w religie, ale odpowiedzi na jego propozycję były zadziwiające.
Pomysł Wielkiego Mistrza nie znajdzie posłuchu wśród obecnych obywateli Rotryjskich. Nie są oni zainteresowani taką formą zabawy. Mnie podobała się Rotria z czasów sprzed reformy i zmiany czasów. Czyli nowożytna XVIII-XIX wieczna Rotria. Wtedy byli obywatele, wtedy Rotria była w prawie każdym liczącym się państwie, były biskupstwa a w nich biskupi, była narracja, była zabawa, były celebry, ewangelie, kazania, były wojny. Działo się. Rotria była aktywna. To był jej czas. Niestety się skończył.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
06 Sierpień, 2022, godz.14:54:15
Odpowiedź #64

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Tu muszę się zgodzić z Waszą Książęcą Mością
Zapisane
08 Sierpień, 2022, godz.13:41:29
Odpowiedź #65

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Nie znałem tamtej Rotrii, ale z pewnością w czasach kiedy było dużo duchownych i byli aktywni Rotria musiała być atrakcyjnym krajem, z potencjałem i dużą aktywnością oraz rangą na arenie międzynarodowej.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
08 Sierpień, 2022, godz.20:06:20
Odpowiedź #66

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Tak słyszałem
Zapisane
16 Sierpień, 2022, godz.10:52:59
Odpowiedź #67

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
16 Sierpień, 2022, godz.13:07:19
Odpowiedź #68

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Myślę, że nic się nie zmieni, ale trzeba dać szansę
Zapisane
16 Sierpień, 2022, godz.22:53:16
Odpowiedź #69

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Myślę, że nic się nie zmieni, ale trzeba dać szansę
Też raczej nie wierzę  aby coś przełomowego się wydarzyło.  Raczej będzie po staremu czyli tak sobie.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
21 Sierpień, 2022, godz.15:16:23
Odpowiedź #70

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
W Rotrii zaginął Patriarcha. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ? Gdzie podział się Patriarcha Rotryjski ? Uczciwy znalazca proszony jest o telefon do Rotryjczyków.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
22 Sierpień, 2022, godz.11:59:47
Odpowiedź #71

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Rozumiem, że to żart
Zapisane
22 Sierpień, 2022, godz.12:33:15
Odpowiedź #72

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Rozumiem, że to żart
Niestety, ale Patriarcha zaginął bez śladu. Nie zostawił ani telefonu, ani adresu...  ;D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
22 Sierpień, 2022, godz.12:51:08
Odpowiedź #73

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Nowy Patriarcha, ostatnio wybrany ?
Zapisane
22 Sierpień, 2022, godz.12:53:50
Odpowiedź #74

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Nowy Patriarcha, ostatnio wybrany ?
Tak dokładnie. Michał I vel. Fiodor Godunow.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.22:01:05 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
for-the-win bratnica serwerszybcyiwsciekli pytamy anges