Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Obrady Reichstagu  (Przeczytany 17973 razy)

25 Wrzesień, 2022, godz.16:16:25
Odpowiedź #495

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Wysoka Izbo
Jak wszyscy pamiętamy Królestwo Santery zostało napadnięte i zrujnowane. Udało się im obronić niepodległość i przepędzić wroga, ale zniszczenia są potworne. Proponuję, aby Parlament zgodził się na bezpłatną pomoc w postaci jedzenia, leków i innych materiałów.
Może ktoś ma inne pomysły.
Pomysł dobry. Humanitarny gest.
Pomoc humanitarną prześlemy statkami ?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
25 Wrzesień, 2022, godz.16:25:05
Odpowiedź #496

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Statkami pod eskortą okrętów , ale okręty zostałyby na redzie.
Oczywiście musimy rozmawiać też władzami Santery, czy się zgodzą
Zapisane
25 Wrzesień, 2022, godz.17:13:23
Odpowiedź #497

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Statkami pod eskortą okrętów , ale okręty zostałyby na redzie.
Oczywiście musimy rozmawiać też władzami Santery, czy się zgodzą
To zdecydowanie jedna z ważniejszych spraw. Ale raczej powinny wyrazić zgodę.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
25 Wrzesień, 2022, godz.20:28:06
Odpowiedź #498

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Jak najbardziej należy udzielić pomocy naszym przyjaciołom z Santery. Również uważam że powinny się zgodzić.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
26 Wrzesień, 2022, godz.20:01:22
Odpowiedź #499

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Szanowni Państwo
Król Santery jest wdzięczny i chętnie przyjmie pomoc.
Proponuje, żeby każde państwo przysłało pociąg z pomocą.
Prusy jako duże Królestwo przyślą dwa pociągi.
Wszystkie dary będą zbierane w Dazing. Pierwsze dwa statki  w obstawie niszczycieli wypłyną jak najszybciej
 Będą to dary z magazynów pruskich.
Szczegóły uzgodnie z Królem Santery.
Czy jest ochotnik aby dowodził flota, jeżeli się nie znajdzie będę ją tym ochotnikiem
Zapisane
26 Wrzesień, 2022, godz.21:40:52
Odpowiedź #500

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Jako, że mam już konto na Santerze, zgadzam się być jednym z ochotników kandydatów, jeśli nikt się nie zgłosi.


Z innej beczki, tak jak pisałem mamy mały bałagan. Reichstag uchwalił pewne prawa, lub też był w trakcie uchwalania. Uchwalone nie znalazły się w Dzienniku Ustaw, zaś nieuchwalone teoretycznie cały czas wiszą i czekają. Co z tym robimy. ?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
27 Wrzesień, 2022, godz.06:11:41
Odpowiedź #501

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Proszę przypomnieć o czym zapomnialemxwrocimy do tego
Zapisane
27 Wrzesień, 2022, godz.13:25:55
Odpowiedź #502

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Dobrze, jak tylko wrócę przed komputer to poszukam. Obecnie pisze z telefonu,  przez co przekonania 50 stron wątku może być trudne. Ale jak siądę przed większym ekranem powinienem dać radę.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
29 Wrzesień, 2022, godz.17:10:54
Odpowiedź #503

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Okej, a zatem przejrzałem obrady i mam kilka spraw;

1. sprawa traktatu z Sarmacją.
W dzienniku ustaw nie ma takiego traktatu wpisanego. Na obradach poruszono projekt i go przegłosowano. Mamy otworzoną ambasadę Sarmacji w Cesarstwie. Nie ma naszej ambasady w Sarmacji. Mieliśmy u siebie ambasadora, choć formalnie nie było podstawy do jego powołania. Jedynym aktem prawym, gdzie zostało o nas wspomniane jest akt uznania Cesarstwa niemieckiego. My również taki dokument wydaliśmy w stosunku do Sarmacji. Należy tę sprawę wyjaśnić, należy z Sarmacją traktat zawrzeć.

2. Ustawa o polityce zagranicznej i zasadach zawierania umów międzynarodowych. Uchwalona, nie opublikowana.

3. Zastanawiam się nad sprawami, które były głosowane ale finalnie nie pojawiły się w Dzienniku Ustaw. Mam na myśli, np. o głosowaniu nad mapą, wcześniej np. lokalizacja CN na Vaarlandzie na wschodzie. Było wiele tematów które były tematem obrad. Nie uważam, że należałoby teraz od razu wklejać wszystko do DU, bo byłoby to zbędne, jednak dla mnie dziwne było to, że nad wieloma sprawami parlament rozmawiał a potem głosował.

I to raczej wszystko z takich głównych spraw.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.11:32:08
Odpowiedź #504

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Popieram zawarcie traktatu o uznaniu i nawiązaniu współpracy z Sarmacją.

Jak widziałem, to ustawa została już opublikowana. Co zaś do tych głosowań, to jesli już miałyby jakieś ślady i ewentualne wyniki, skutki tych głosowań pojawić się w Dzienniku ustaw, to zapewne jako Uchwały Reichstagu. Byłaby wtedy Uchwała Reichstagu, o Mapie, podziale Cesarstwa, o Świętach Narodowych, o przyjęciu czegoś tam itd.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.15:04:06
Odpowiedź #505

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Popieram zawarcie traktatu o uznaniu i nawiązaniu współpracy z Sarmacją.

Jak widziałem, to ustawa została już opublikowana. Co zaś do tych głosowań, to jesli już miałyby jakieś ślady i ewentualne wyniki, skutki tych głosowań pojawić się w Dzienniku ustaw, to zapewne jako Uchwały Reichstagu. Byłaby wtedy Uchwała Reichstagu, o Mapie, podziale Cesarstwa, o Świętach Narodowych, o przyjęciu czegoś tam itd.
Mam podobne zdanie. A inni ?
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.19:57:19
Odpowiedź #506

Karl Friedrich von Wittelsbach

  • Obywatel
  • Wiadomości: 431
    • Zobacz profil
Jestem takiego samego zdania.
JKW Karl Friedrich von Wittelsbach  
Król Senior Bawarii
Książę Lippe
Feldmarschall Wojsk Lądowych Armii Cesarstwa Niemieckiego
Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.19:58:03
Odpowiedź #507

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Szanowni Państwo
Proponuję dyskusję kontynuować na nowym forum
Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.20:40:37
Odpowiedź #508

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ja mam propozycje formalną, by nie istniał jeden wątek obrad, a by obrady były zwoływane przez Cesarza, podobnie jak ma to miejsce np. w Król. Santery, lub Król. Skarlandu. Tam są zwołane obrady, jest kilka spraw do omówienia, a kiedy dyskusja dobiega końca, gdy już wszystko jest uchwalone, to dane obrady są zakończone, wątek zamykany, i dopiero w razie kolejnej potrzeby zwołania parlamentu, Cesarz zwołuje go. Daje to większą aktywność, oraz ilość postów, a także dzięki temu obrady są bardziej przejrzyste. Łatwiej jest znaleść to czego dotyczyły, niż obecnie.
Proszę zobaczcie jak to wygląda w Santerze.  :) ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.21:17:35
Odpowiedź #509

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Na to mogę się zgodzić
Zapisane

 


08 Maj, 2024, godz.14:52:52 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
warthunder300clan junioreurowizja bestiariusz asg-wlodawa riderstigers