Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Rosja  (Przeczytany 848 razy)

30 Kwiecień, 2022, godz.14:33:49

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Dzisiaj przez przypadek odnalazłem stronę Cesarstwa Rosji, czystość coś więcej o tym tworzę.
Zapisane
30 Kwiecień, 2022, godz.17:38:22
Odpowiedź #1

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Z tego co wiem jest to althist z założeniem że Mikołaj II uciekł i stanął na czele białych. Z tym że ów Mikołaj na chwilę obecną zniknął i jest nieaktywny.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
30 Kwiecień, 2022, godz.20:18:08
Odpowiedź #2

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Też ostatnio natknęłam się na to państwo. Myślałam, że jakaś większą aktywność w nim będzie ale jak widać szybciej się skończyło niż zaczęło.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
30 Kwiecień, 2022, godz.22:16:59
Odpowiedź #3

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Jest tam jakiś Wielki Książę, który co jakiś czas tam pisze. Rozumiem, że nam nie zagraża
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.00:12:06
Odpowiedź #4

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Przepraszam nie podałem linku do strony

http://www.carstworosyjskie.darmowefora.pl/
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.08:03:45
Odpowiedź #5

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Powiem, że ciekawie się zapowiada to państwo, chociaż jedynie niejaki Aleksiej jest tylko aktywny. Jednak chyba to państwo nie będzie działało prawidłowo bez administratora.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.09:34:29
Odpowiedź #6

Karl von Wettin

  • Król Saksonii
  • Wiadomości: 1051
    • Zobacz profil
Powiem, że ciekawie się zapowiada to państwo, chociaż jedynie niejaki Aleksiej jest tylko aktywny. Jednak chyba to państwo nie będzie działało prawidłowo bez administratora.
Niestety, wiele państw kończy gdy władca się znudzi. Pamiętam jak żałowałem kiedy w ten sposób upadło Cesarstwo Francuzów. Myślałem że będzie dobry potencjał na mikronację. Geograficznie tak duże ewentualne pole do narracji że wiele osób mogłoby znaleźć coś dla siebie.
Karl August,
v G.G. König von Sachsen,
Großherzog von Sachsen-Weimar-Eisenach,
Herzog von Sachsen-Altenburg, Sachsen-Coburg-Gotha und Sachsen-Meiningen,
Fürst von Waldenburg
Markgraf von Oberlausitz, Landgraf von Thüringen
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.10:22:29
Odpowiedź #7

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Trudno się utrzymać państwom na darmowefora.pl, bo uważane są za sezonówki. Nikt nie chce z takimi państwami współpracować niekiedy. Na szczęście w naszym przypadku jest inaczej.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.11:04:00
Odpowiedź #8

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
To znaczy trzeba je obserwować, ale stosunków z nim nie nawiązujemy.
Czy dobrze rozumiem ?
Jeszcze jedno Wieli Książę powołuje się na dostawy z Niemiec , rozumiem że ignorujemy to ?
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.11:12:37
Odpowiedź #9

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Nie ma sensu nawiązywać stosunków z państwem, które w każdej chwili może upaść. Chyba, że udzielimy jakiejś pomocy Księciu Aleksiejowi.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.12:47:04
Odpowiedź #10

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ale jakiej ?
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.13:23:04
Odpowiedź #11

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Można w jakiś sposób nakierować, lub wspomóc w budowie państwa, bo nie sądzę że ich Car l, który był aktywny rok temu z kawałkiem wróci.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.20:16:24
Odpowiedź #12

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Powiem tak, mam podobne odczucia co do tej mikronacji. Nie sądzę aby się utrzymała, dlatego nie ma sensu z nimi rozmawiać. Lepiej byłoby zająć się traktatami z dłużej istniejącymi państwami. Bo to na lepsze nam wyjdzie.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
01 Maj, 2022, godz.20:27:30
Odpowiedź #13

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Zarejestrowałam się na forum Carstwa Rosji. Prowadzę obecnie rozmowę z Panem Aleksiejem. Zaproponowałam skromną pomoc od siebie w odbudowie państwa.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
01 Maj, 2022, godz.20:56:50
Odpowiedź #14

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Nie wiem czy nie damy Wielkiemu Księciu płonna nadzieję. Poczytam stronę, ale sam się raczej nie zaangażuje. To nie znaczy że komuś zabraniam pomóc Rosji.
Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.21:32:43 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
serwerszybcyiwsciekli wojownicy-nocy faon tarot nowewienislawowo