Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Nowe państwa  (Przeczytany 605 razy)

20 Czerwiec, 2022, godz.13:45:21

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Nowe państwo - Wielkie Imperium Narodu Kiriańskirgo.
Ciekawe, że są ludzie, którzy są na tyle silni by sami tworzyć państwa. Jego Imperatorska Mość już u nas zawitał.

https://kiriania.ct8.pl/forum/

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.14:37:27
Odpowiedź #1

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Byłem. Wydaje mi się że Pan Kirianoo był w Cesarstwie.
Życzę nowemu państwu wszystkiego najlepszego
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.15:15:10
Odpowiedź #2

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
A kiedyś nie było już czegoś takiego? Lepiej jakby zaprzestać tworzenia nowych, małych kilku dniowych państw.
Pan Kirianoo mógłby do nas przybyć i zostać jakimś księciem. Stałby się częścią uznanego przynajmniej przez część państw, całkiem dorodnego projektu, jakim niewątpliwie jest Cesarstwo niemieckie. Lepiej tak niż robić nowe twory co upadną za kilka dni z powodu braku chętnych oraz braku ludzi. W pojedynkę nikt nie wygra i nie przetrwa, a nam zapewne przydałby się taki obywatel. Jest jeszcze dostępne: Wielkie Księstwo Hesji, Wielkie księstwo Oldenburga, Wielkie Księstwo Meklemburgii, a także Księstwa Anhaltu, Brunszwiku, Lippe, Reuss, Schaumburg-Lippe, Schwarzburga, Waldeck-Pyrmont. Mamy też możliwość, aby ktoś został Burmistrzem Wolnego Miasta Brema, Hamburg, Lubeka. Należy jeszcze dodać opcję zostania Namiestnikiem Alzacji i Lotaryngii. Dlatego gorąco zachęcam każdego nowego, młodego, aby przybywał i się zapisywał...  ;D ;D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.15:38:24
Odpowiedź #3

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Jest w tym sporo racji. Jednak niektórych darmowefora odstraszają. Państwa, które z nich korzystają są traktowane jako krótkotrwałe projekty. Na szczęście w naszym przypadku tak nie było i nie jest.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:11:44
Odpowiedź #4

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Jest w tym sporo racji. Jednak niektórych darmowefora odstraszają. Państwa, które z nich korzystają są traktowane jako krótkotrwałe projekty. Na szczęście w naszym przypadku tak nie było i nie jest.
To prawda. Niewiele osób i państw chciało z początku współpracować, ale po czasie to sie zmieniło. Udowodniliśmy, że jesteśmy porządną firmą, porządnie działamy i jesteśmy godni być mikronacją.!  :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:34:10
Odpowiedź #5

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ale jest druga strona medalu, każdy ma prawo próbować i mieć nadzieję że mu się uda.
Jak z zainteresuje kogoś z dłuższym stażem w mikronacji to ma szansę utrzymania się.
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:56:15
Odpowiedź #6

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Ale jest druga strona medalu, każdy ma prawo próbować i mieć nadzieję że mu się uda.
Jak z zainteresuje kogoś z dłuższym stażem w mikronacji to ma szansę utrzymania się.
Młode, nowe państwa bez historii i fabuły, zabawy, pomysłu, nie przetrwają. Plusem Ces. Niemieckiego, jest to, że jest państwem historycznym, wzorującym się i odwołującym do tradycji i historii prawdziwego, historycznego państwa; Cesarstwa Niemieckiego vel. II Rzeszy
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.15:00:20
Odpowiedź #7
Nowe państwo - Wielkie Imperium Narodu Kiriańskirgo.
Ciekawe, że są ludzie, którzy są na tyle silni by sami tworzyć państwa. Jego Imperatorska Mość już u nas zawitał.

https://kiriania.ct8.pl/forum/
Dziękuję
Byłem. Wydaje mi się że Pan Kirianoo był w Cesarstwie.
Życzę nowemu państwu wszystkiego najlepszego
Również dziękuję, WCM
A kiedyś nie było już czegoś takiego? Lepiej jakby zaprzestać tworzenia nowych, małych kilku dniowych państw.
Pan Kirianoo mógłby do nas przybyć i zostać jakimś księciem. Stałby się częścią uznanego przynajmniej przez część państw, całkiem dorodnego projektu, jakim niewątpliwie jest Cesarstwo niemieckie. Lepiej tak niż robić nowe twory co upadną za kilka dni z powodu braku chętnych oraz braku ludzi. W pojedynkę nikt nie wygra i nie przetrwa, a nam zapewne przydałby się taki obywatel. Jest jeszcze dostępne: Wielkie Księstwo Hesji, Wielkie księstwo Oldenburga, Wielkie Księstwo Meklemburgii, a także Księstwa Anhaltu, Brunszwiku, Lippe, Reuss, Schaumburg-Lippe, Schwarzburga, Waldeck-Pyrmont. Mamy też możliwość, aby ktoś został Burmistrzem Wolnego Miasta Brema, Hamburg, Lubeka. Należy jeszcze dodać opcję zostania Namiestnikiem Alzacji i Lotaryngii. Dlatego gorąco zachęcam każdego nowego, młodego, aby przybywał i się zapisywał...  ;D ;D ;)
Z całym szacunkiem, ale myli się Wielki Książę (mogę tak mówić?) tak bardzo, jak tylko mylić się można. Rozumiem, że wobec dzisiejszego nawału nowych mikronacji, także tych które są jedynie prywatnym folwarkiem mającym zaspokoić urojenia autora projektu, niektórzy są sceptycznie nastawieni do nowości. Ale pewne granice są. Po pierwsze - nie, Kiriania nie jest kilkudniowym państwem, tzw. "yoyonacją". Po drugie - Kiriania istnieje od paru dni, a już 2 uznawane powszechnie mikronacje zaproponowały nawiązanie stosunków. Po trzecie - a skąd Wielki Książę wie, że upadnie po paru dniach z braku aktywności? Muszę Księcia zdziwić, upadać nei zamierzamy  ;). Po czwarte - Owszem, większość jednoosobowych yoyonacji upadała, zgadzam się z tym. I tu kolejna niespodzianka, nie założyłem jej sam. Już na starcie było parę osób, a codziennie dochodzą nowe. O to się proszę nie martwić. Wreszcie po piąte - należenie do jednej mikronacji nie wyklucza aktywną działalność w drugiej. Tak chciałem również pisać w Cesarstwie, chociaż teraz nie jestem już taki pewien.
Bolesław domu Kirianóo
Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.18:25:00
Odpowiedź #8

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Drogi Panie,
Na wstępie powiem, że nie zamierzałem Pana urazić, czy obrazić moją wypowiedzią.
Moja wypowiedź wynikała z tego, że mam już pewne doświadczenie w mikronacjach i trochę już widziałem. Dlatego też praktycznie do każdej nowej mikronacji podchodzą z odpowiednią dozą rezerwy. Oczywiście mogę się mylić i wtedy będzie miał Pan 100% rację. Nie miałem kompletnej wiedzy, np. jeśli chodzi o ilość obywateli, czy to w jakiej sytuacji polityczno-dyplomatycznej jest Kiriania. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Jeśli poczuł się Pan źle z moją wypowiedzią, to przepraszam.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.20:05:18
Odpowiedź #9

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Życzę Panu szczęścia, ale Cesarstwo stoi dla Pana otwarte
Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.23:18:34
Odpowiedź #10
Drogi Panie,
Na wstępie powiem, że nie zamierzałem Pana urazić, czy obrazić moją wypowiedzią.
Moja wypowiedź wynikała z tego, że mam już pewne doświadczenie w mikronacjach i trochę już widziałem. Dlatego też praktycznie do każdej nowej mikronacji podchodzą z odpowiednią dozą rezerwy. Oczywiście mogę się mylić i wtedy będzie miał Pan 100% rację. Nie miałem kompletnej wiedzy, np. jeśli chodzi o ilość obywateli, czy to w jakiej sytuacji polityczno-dyplomatycznej jest Kiriania. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Jeśli poczuł się Pan źle z moją wypowiedzią, to przepraszam.
Nie uraził mnie Książę
Bolesław domu Kirianóo
Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.23:32:10
Odpowiedź #11

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Dla mnie trochę to tak wyglądało. Jednak dobrze, że się wyjaśniło i że się rozumiemy.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.23:44:34
Odpowiedź #12

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Czy zostanie pan u nas?
Może objąłby Pan jakieś księstwo? Małe księstwo małe obowiązki, małe poletko do narracji i działania, bez wielu obowiązków, czy wyrzeczeń itd. :D ;)
Polecam.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.11:16:44
Odpowiedź #13

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Popieram propozycje przedmówcy
Zapisane
23 Czerwiec, 2022, godz.13:17:01
Odpowiedź #14

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Również się z tym zgadzam i podpisuję obiema rękami.  ;D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.23:16:57 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
faon tarot anges naszawiara for-the-win