Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Leocki Instytut Statystyk Międzynarodowych (LISM)  (Przeczytany 4186 razy)

20 Czerwiec, 2022, godz.12:04:12
Odpowiedź #15

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Przeglądałem sobie ostatnio ISM i doszedłem do następujących wniosków. Niektóre państwa stoją nad przepaścią egzystencjalną. Praktycznie wymarły.
Można do nich zaliczyć cały projekt UNP. Nikt tam już nic nie pisze, prócz tego, że sporadycznie zdarzyło się na przestrzeni ostatnich miesięcy, że napisał ktoś z zagranicy. Kolejnym krajem są Pustkowia Winków. Praktycznie nie napisali w tym miesiącu żadnego posta. Ich łączna liczba w ciągu ostatnich 30 dni wynosi 19, z czego 12 jest z maja. Kryzys... Kolejny jest Wandystan. Państwo od dawna wymarłe, gdzie nikt już nic nie pisze, gdzie nie ma nikogo prócz pustynnych biegaczy ukazujących pustkę i nicość. Suderland jest w takiej samej sytuacji. Pozioma kreska niczym w monitorze funkcji życiowych, od dawna ukazuje leżącego trupa. W niewiele lepszej sytuacji jest Samuda czy Rotria. Można by odnieść wrażenie, że został zastosowany respirator, jednak pacjent nadal ma wahania i jest niestabilny.
De facto chyba należało by stwierdzić, że nie ma już życia w Rotrii. Sytuacja tam robi się czasem komiczna, nawet jeśli jest tragiczna sytuacja. Każdy ma już to państwo i tą zabawę głęboko w d...e. Nikt nic nie robi, nie robią resetu, nie robią konklawe, nie ma komu pisać. Dajcie już spokój i zgaście światło bo tylko pra marnujecie. Rotryjczycy wasz czas chyba minął. Podobnie ma się sytuacja z Z.S.K. Hirschbergii i Weerlandu. Od 31 maja brak aktywności. Czyżby to koniec tego państwa. Przynajmniej na to na razie wychodzi. Dreamland również nie ma lekko. Po pierwszym jako takim tygodniu czerwca upadł na mordę i sobie ten ryj rozwalił. jakby zapewne powiedzieli jego obywatele. Niegdyś pierwsza mikronacja, największa, potężna, dziś wrak i cień tamtego kraju. Brodria w ramach Bialenii także umarła. Podobnie i Bialenia na której serwerze, domenie znajduje sie Brodria. Czyżby oba państwa pójdą razem za rączkę na dno?
Reszta Państw jest w miarę stabilna, ale ich aktywność też pewnie może niektóre osoby nie zadowalać. Pewnie należy wziąć poprawkę na to, że zbliża się koniec roku szkolnego, jest lato, jest ciepło i zwyczajnie garstce starych się nie chce, a garstka młodych ma też inne zadania, cele, marzenia, rzeczy do zrobienia. Tyle ode mnie, pozdrawiam.  :D ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.13:22:22
Odpowiedź #16

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Wasza Książęca Mość
Nie przekreśla bym tak łatwo tych państw. Wystarczy iskara a obudzą się. Z tego co wiem Rotria parokrotnie pasa i odbudowywała się inne państwa też.
My dbajmy aby Cesarstwo utrzymało się na powierzchni.
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.13:41:13
Odpowiedź #17

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
No niestety tak już bywa. Najsilniejsi przetrwają, a słabi znikną. Niektóre państwa mogły by ogłosić już upadłość, ale uparcie dążą przed siebie z nadzieją, że uda im się odbudować.
 Rotia to jakiś niedobitek istny. Niby nikogo nie ma tyle czasu, a nagle planują odbudowę.
Pustkowia od dawna były mało aktywne, aż te kilka postów na miesiąc stało się standardem.
Samunda, no cóż piękne państwo z piękną kulturą i historią, ale ciężko im idzie.
Bialenia i Brodia to istny stan umysłu. Jeszcze jak Brodią Dostojewscy rządzili to było znośnie. Niby istniała i była aktywna, ale no cóż Pietrow ich okraczył i wyszło jak wyszło.
Niepokoi mnie stan zaprzyjaźnionej z nami Santery. Słabo im się chyba wiedzie. 
Miejmy nadzieję, że niektóre z tych państw się jeszcze odratują i ożyją na nowo.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.14:40:18
Odpowiedź #18

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Mają Państwo wyśmienite informacje, ja tego wszystkiego nie wiem.
Natomiast jak by z Cesarstwem zaczęło się źle dziać, to będę o nie walczyl do upadłego.
Chyba każdy tak samo by zrobił.
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.15:19:39
Odpowiedź #19

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Ma Księżna rację, całkowicie, na śmierć zapomniałem o Santerze. Ale to przez fakt, że nie figurują już w ISM, czy nowinach itd. Zrezygnowali z tego dla wygody. Jeśli tak uważają, to dobrze, choć szkoda, bo poprzednie forum jak dla mnie prezentowało się naprawdę przyzwoicie. Ładne barwy, tło, organizacja, wygląd i układ forum. Jednak to ich decyzja.
Mają Państwo wyśmienite informacje, ja tego wszystkiego nie wiem.
Natomiast jak by z Cesarstwem zaczęło się źle dziać, to będę o nie walczył do upadłego.
Chyba każdy tak samo by zrobił.
Oczywiście, że tak Wasza Cesarska Mość. To w końcu jakby nie patrzeć "nasz drugi, lub trzeci dom."
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.15:33:20
Odpowiedź #20

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Zrezygnowali ze względu bezpieczeństwa. Darmowefora mają tendencję do totalnej odmowy dostępu. Nie raz już tak u nas było, że nie można było się dostać do forum.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:42:59
Odpowiedź #21

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Zrezygnowali ze względu bezpieczeństwa. Darmowefora mają tendencję do totalnej odmowy dostępu. Nie raz już tak u nas było, że nie można było się dostać do forum.
Mam pytanie. Dlaczego zatem Ces. Niemieckie się nie przeniesie?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.16:48:08
Odpowiedź #22

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Wcześniej padły propozycje przeniesienia. Jednak temat po czasie ucichł. Nie ma też za bardzo na co się przenieść. Chyba, że pójdziemy w ślady Santery i z czasem przejedziemy na forumpolish.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:17:08
Odpowiedź #23

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Wcześniej padły propozycje przeniesienia. Jednak temat po czasie ucichł. Nie ma też za bardzo na co się przenieść. Chyba, że pójdziemy w ślady Santery i z czasem przejedziemy na forumpolish.
Wolałbym nie. To forum, wygląd, ustawienie i inne rzeczy mi się podobają i do nich przywykłem. poza tym mamy dostęp do ISM. Nie możemy dać się tak ograniczyć bo o nas Mikroświat zapomni.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.17:21:00
Odpowiedź #24

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Wcześniej padły propozycje przeniesienia. Jednak temat po czasie ucichł. Nie ma też za bardzo na co się przenieść. Chyba, że pójdziemy w ślady Santery i z czasem przejedziemy na forumpolish.
Wolałbym nie. To forum, wygląd, ustawienie i inne rzeczy mi się podobają i do nich przywykłem. poza tym mamy dostęp do ISM. Nie możemy dać się tak ograniczyć bo o nas Mikroświat zapomni.
Popieram. Lepiej nie zmieniać. Chyba nie da sie przenosić treści, a jest jej zwyczajnie za dużo, aby przenieść. A chyba szkoda byłoby stracić cały dorobek...?
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:16:08
Odpowiedź #25

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:24:19
Odpowiedź #26

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:27:25
Odpowiedź #27

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapisane
20 Czerwiec, 2022, godz.20:35:54
Odpowiedź #28

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Ja wiem, że podobno dobrą domenę ma Leocja. Kilka państw również korzysta z tego nadawcy. Jednak nie wiem jak się nazywa, bo dawno o tym czytałem...  :(
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.12:27:22
Odpowiedź #29

Bruno Petrowicz Catalan

  • Przyjaciel Dworu Cesarskiego
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Jeśli jest taka potrzeba będę publikował to zestawienie. :)

Podsumowanie aktywności państw w maju 2022 według LISM

1. Palatynat Leocji  2113
2. Królestwo Edelweiss  1880
3. Królestwo Lumerii  1692
4. Księstwo Sarmacji  1690
5. Królestwo Turetii  1301
6. Cesarstwo Niemieckie  663
7. Republika Muratyki  461
8. Związek Winkulijski  421
9. Cesarstwo Insulii (Voxland i Westland)   364
10. Królestwo Santery  324
11. Rzeczpospolita Obojga Narodów  315
12. Monarchia Austro-Węgierska  297
13. Królestwo Dreamlandu  159
14. Republika Socjalistyczna Czasnoradu  146
15. Cesarstwo Bizancjum  138
16. Królestwo Skarlandu  116
17. III Państwo Rotria  111
18. Wschód Orientyki (Trizondal, Slawonia, Kafleandia) 91
19. Republika Bialenii  77
20. Pustkowia Winków  52
21. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hinsbergii i Werlandu  48
22. Zjednoczone Królestwo Samundy  42
23. Republika Baridasu  38
24. Cesarstwo Norweglandu  11
25. Cesarstwo Teutonii  5
26. Konfederacja Sclawinska    5
27. Federacja Brodryjska  3
28. Mandragorat Wandystanu  0
29. Republika Suderlandu  2
30. Królestwo Xorphii  0
Bruno Petrowicz Catalan
Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.21:32:35 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
for-the-win bratnica pytamy naszawiara nowewienislawowo