Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Leocki Instytut Statystyk Międzynarodowych (LISM)  (Przeczytany 4189 razy)

21 Czerwiec, 2022, godz.13:55:40
Odpowiedź #30

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Czy to jest dobra domena?
Chyba tak. Jednak nie wiem jaki to hosting konkretnie. Co zaś tyczy się Leocji, to przy okazji zbiórki chyba gdzieś podawali kto jest właścicielem hostingu. Trzeba by popatrzeć. Koszt byłby w granicach kilku dych. Jednak chyba przez wzgląd na darmowe fora, to nie da rady przenieść tych postów, bazy danych na nowy serwer/domenę, forum itd. Trzeba by ręcznie, bądź porzucić to co się robiło. To raczej trudna decyzja. Chyba, że się da przenieść. Wtedy sprawa do przedyskutowania. :) ;)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.20:00:19
Odpowiedź #31

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Bardzo dziękuję Wasza Królewska Mość.
Myślę, że taki wynik się nie powtórzy
Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.20:15:28
Odpowiedź #32

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Bardzo dziękuję Wasza Królewska Mość.
Myślę, że taki wynik się nie powtórzy
Wasza Cesarska Mość, chyba nie widział jeszcze statystyk czerwca. Jeszcze jest ponad tydzień do końca a my tylko wczoraj mieliśmy ponad 100 postów.
https://ism.leocja.org/?miesiac=2022-06-01
Polecam przejrzeć.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.20:26:15
Odpowiedź #33

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Widziałem, książę Maksymilian wypowiedział się ponad 30 razy, ale tak nie będzie codziennie. Z
Dobrze czerwiec będzie miał dobry wynik.
Najważniejsze, abyśmy się dobrze bawili
Zapisane
21 Czerwiec, 2022, godz.20:45:17
Odpowiedź #34

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Widziałem, książę Maksymilian wypowiedział się ponad 30 razy, ale tak nie będzie codziennie. Z
Dobrze czerwiec będzie miał dobry wynik.
Najważniejsze, abyśmy się dobrze bawili
Ja się bardzo dobrze bawię. :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.08:01:59
Odpowiedź #35

Bruno Petrowicz Catalan

  • Przyjaciel Dworu Cesarskiego
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Bardzo dziękuję Wasza Królewska Mość.
Myślę, że taki wynik się nie powtórzy

Wasza Cesarska Mość maj był faktycznie najlepszym miesiącem aktywności w Cesarstwie Niemieckim, ale czerwiec pokazuje, że będzie jeszcze lepszym. :D

Zestawienia od kwietnia 2021 do maja 2022.

Kwiecień 2021       417
Maj                       290
Czerwiec               409
Lipiec                    264
Sierpień                 139
Wrzesień               171
Październik            216
Listopad                401
Grudzień               377
Styczeń 2022        323
Luty                     381
Marzec                 453
Kwiecień              303
Maj                     663
Czerwiec              615
(do 21 czerwca)

Bruno Petrowicz Catalan
Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.08:28:33
Odpowiedź #36

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Wasza Królewska Mość dziękuję za informację.
Wydaje mi się, że w dłuższym okresie czasu Cesarstwo jest w stanie wyprodukować okolo 350 postów miesięcznie. Mówię tu o średnie miesięcznej z roku
Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.16:49:35
Odpowiedź #37

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Widziałem, książę Maksymilian wypowiedział się ponad 30 razy, ale tak nie będzie codziennie. Z
Dobrze czerwiec będzie miał dobry wynik.
Najważniejsze, abyśmy się dobrze bawili
To na pewno prawda, bo raczej nikt nie będzie codziennie pisał 30 postów. Jednak jest to jak najbardziej możliwe od czasu do czasu. Wszystko też zależy od tego, czy inni obywatele się udzielają. Samemu trudno jest zrobić taki wynik. Dlatego im więcej ludzi, obywateli ma Cesarstwo Niemieckie tym lepsze i większe wyniki będzie osiągać.
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.16:53:13
Odpowiedź #38

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Widziałem, książę Maksymilian wypowiedział się ponad 30 razy, ale tak nie będzie codziennie. Z
Dobrze czerwiec będzie miał dobry wynik.
Najważniejsze, abyśmy się dobrze bawili
To na pewno prawda, bo raczej nikt nie będzie codziennie pisał 30 postów. Jednak jest to jak najbardziej możliwe od czasu do czasu. Wszystko też zależy od tego, czy inni obywatele się udzielają. Samemu trudno jest zrobić taki wynik. Dlatego im więcej ludzi, obywateli ma Cesarstwo Niemieckie tym lepsze i większe wyniki będzie osiągać.
To prawda. Fakt niezaprzeczalny, przykładem jest Sarmacja, Lumeria, Leocja, czy Edelweiss. Mają oni sporo obywateli i gości zagranicznych, którzy codziennie rozmawiają, piszą, tworzą i przez to mają sporą aktywność. :)
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.18:37:35
Odpowiedź #39

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
U nas rzadko przybywają goście, ale dzięki temu z każdego kto przyjedzie jesteśmy radzi. Cieszymy się
Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.18:58:43
Odpowiedź #40

Sophie von Württemberg

  • Królowa Wirtembergii
  • Wiadomości: 527
    • Zobacz profil
Dużą rolę odgrywa u nich również narracja.

Jej Królewska Mość Z łaski Boga Królowa Wirtembergii, Księżna Urach, Wirtembergii-Weiltingen, Wirtembergii-Neuenstadt, Wirtembergii-Neuenbürg, Hrabina Wirtembergii, Wirtembergii-Stuttgart, Wirtembergii-Mömpelgard.
 
Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.19:31:09
Odpowiedź #41

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
U nas rzadko przybywają goście, ale dzięki temu z każdego kto przyjedzie jesteśmy radzi. Cieszymy się
Zastanawiało mnie co przyciąga ludzi do mikronacji. Do nowych mikronacji!
Po obserwacji kilku mikronacji, które mają staż 1-2 lata w mikroświecie, dochodzę do wniosku, że każda nowa mikronacja: Królestwo
Lumerii, Palatynat Leocji, Kotlina Edelweiss posiada jakiś system informatyczny, lub inne plusy, bonusy.
Leocja stworzyła system Stempel, zrobiła ISM, znaczki, wiele różnych platform oraz zrobiła minimalnie biurokratyczną mikronację. nie potrzeba tam wiele aby stać sie obywatelem, lub aby coś robić. Po prostu to robisz. Przyciągnęła starych wyjadaczy, stajać sie dla nich ostoją, takim portem dla emerytów. Jednak nie zapomniała o nowych, młodych i zrobiła system gospodarczy, oparty o aplikację, zrobiła wiele super funkcji, jak samochód, jak drogi, jak budowa domu, ja wirtualna mapa. Utrzymała całe to grono przy sobie i spokojnie, swym trybem żyje, wciąż robiąc coś nowego.
Lumerię, stworzyło kilka znających się osób, z tego co wiem to ma w niej udział Jego Książęca Wysokość Piotr II Grzegorz, były (dwukrotny?) władca Sarmacji, twórca systemu Złota Wolność itd. Lumeria od początku posiadała zatem grupkę ludzi, do tego zrobili forum, stronę, system gospodarczy, tworzą ciągle nowe aplikacje. Z tego co zaobserwowałem, to obywatelami jest tam także sporo osób, które są już gdzieś indziej obywatelami, dlatego zapewne połowa ich ludności obywateli to osoby, które dzielą swoją uwagę na dwoje, troje, czworo.
Kotlina Edelweiss to z początku tajny projekt Heinza Wernera Grunera i zanim rozwinę jej temat, to chciałbym sie nieco skupić na postaci jej założyciela. Pan Zielony zawitał do mikronacji latem 2020 roku. Bardzo szybko rozwinął swoją postać, oraz dał się poznać, jako dobry organizator m.in poprzez organizację RMAW, czy bycie adminem i szefem Ligi piłkarskiej MAW. Z czasem stał się kluczową osobą, obywatelem Monarchii Austro-Węgierskiej i praktycznie każdy go znał, rozpoznawał. Po pewnym czasie, zaczął się wycofywać z polityki, dyplomacji i różnych zadań w MAW, jak się potem okazało, na rzecz własnego projektu czyli Edelweiss. Ta mikronacja z tego co wiem, nie posiada (chyba) żadnego systemu, czy aplikacji. Jednak posiada coś innego równie ważnego. Została zrobiona przez HWG, który już sam z siebie przez te dwa lata stał się dobrą marką. Do tego Edelweiss jest małym krajem, gdzie każdy się zna, każdy zna władcę i to jakoś się trzyma. No i nie oszukujmy się, tam to są ludzie, jest narracja, jest co robić, młode państwo, zadania itd. Do tego jeszcze ogromnym plusem i przewagą tych państw jest to, że są na własnej domenie, własnej stornie, a nie na darmowych forach.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.19:31:46
Odpowiedź #42

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
U nas rzadko przybywają goście, ale dzięki temu z każdego kto przyjedzie jesteśmy radzi. Cieszymy się
Dużą rolę odgrywa u nich również narracja.

To prawda.
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.21:20:54
Odpowiedź #43

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Rozumiem, ten kto prowadzi państwo musi mieć sporo ciekawych pyslow, inicjatyw.
Zapisane
22 Czerwiec, 2022, godz.23:39:47
Odpowiedź #44

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Cesarstwo ma potencjał i chyba go wykorzystuje. Praktycznie ciągle się rozwija. Ciekawe jakie mogą być granice tego rozwoju..?
Co do słów Królowej, to myślę, że i w Cesarstwie narracja odgrywa dużą rolę. :)
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.23:27:55 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
naszawiara for-the-win anges tarot faon