Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: "Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski  (Przeczytany 487 razy)

14 Sierpień, 2022, godz.12:42:38

Sophie

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil



Już się przyjęło, że konkursy malarskie z tej „serii” odbywają się w Palatynacie Leocji, wobec czego bardzo serce by mnie bolało, gdyby kolejny z tej odsłony nie pojawił się jeszcze tych wakacji. A czasu pozostaje coraz mniej, więc wiedząc, ile roboty ma Helwetyk, będąc odpowiedzialnym za to, że mu (nie wiem jakim cudem wspominając o Burku) przypomniałem o „Barwach lata”, podejmuję rękawicę uratowania pięknej tradycji w Jego imieniu, kiedy cierpi na realiozę najbardziej. No mam nadzieję, że się nie pogniewa, „Barw jesieni” już mu nie odbiorę (mam nadzieję).

Zasady są proste — przy pomocy aplikacji Dream (umiejętność rysowania nie jest wymagana), w stylu dowolnym lub wybierając brak stylu, generujemy prace na jeden lub oba z poniższych tematów:
• tytułowe „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),
• temat dowolny.

Następnie do czwartku, 25 sierpnia, godziny 21.00 zgłaszamy je w niniejszym wątku. O wyborze zwycięskich prac zdecyduje plebiscyt przeprowadzony za pośrednictwem Międzynarodowego Instytutu Ankiet (mam nadzieję, że Helwetyk do tego czasu wróci i zdoła ustawić odpowiednio) w gronie wszystkich mieszkańców Pollinu.


Jak to zwykł mawiać Romański — inspirujących słów kluczowych!



Regulamin konkursu

  • Harmonogram konkursu:

— zgłaszanie prac na forum do wtorku, 25 sierpnia, g. 21.00,
— ogólnopolliński plebiscyt w dniach 26–28 sierpnia,
— ogłoszenie wyników w poniedziałek, 29 sierpnia.
  • Dwie kategorie konkursowe, z dwiema nagrodami:

— temat „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),
— temat dowolny.
  • Praca wykonana przy pomocy https://app.wombo.art/, styl dowolny lub brak stylu, wyłącznie w oryginalnym rozmiarze zapisu (tj. 1080 × 1920 pikseli z ramką — przykład lub 960 × 1568 pikseli bez ramki — przykład).
  • Umieszczenie promptów na pracach pozostawione do uznania autorek lub autorów.
  • Można zgłosić dowolną liczbę prac. W przypadku znacznej liczby zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do poddania pod głosowanie w plebiscytach określonej liczby prac autora lub autorki, w kolejności ich zgłaszania.
  • Autorka lub autor wyraża zgodę na skopiowanie pracy do Kustosza w przypadku, gdyby została oryginalnie zamieszczona w innym serwisie służącym do udostępniania grafik.
  • Autorka lub autor wyraża zgodę na wykorzystanie pracy na znaczku wyemitowanym z okazji konkursu w przypadku zajęcia pierwszego miejsca.
Informacje praktyczne

W serwisie https://app.wombo.art/ należy założyć konto i zapisywać swoje prace. Wówczas można je pobierać, w maksymalnej rozdzielczości, bez konieczności ręcznego przycinania.


Zapisane
14 Sierpień, 2022, godz.14:04:17
Odpowiedź #1

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapisane
18 Sierpień, 2022, godz.09:16:33
Odpowiedź #2

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Pomyślałem, że moglibyśmy się zaangażować i wziąć udział w tym konkursie.  :D

Barwy Lata





Temat Dowolny











Spokojnie starczy nawet aby kilka osób wysłało.  ;D Oczywiście ja zgłaszam obrazek  pt. "Barwy Lata" oraz mój wygenerowany jakimś cudem autoportret obraz pt. "Friedrich von Baden"
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
18 Sierpień, 2022, godz.21:10:32
Odpowiedź #3

Sophie

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Wszystkie prace prosimy wysyłać na forum Leockim, prosimy również aby prace były "samodzielne".
Zapisane
19 Sierpień, 2022, godz.12:13:10
Odpowiedź #4

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Podobają mi się obrazy, najbardziej moj
Zapisane
19 Sierpień, 2022, godz.18:07:13
Odpowiedź #5

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Podobają mi się obrazy, najbardziej moj
Może Wasza Cesarska Mość, samemu sobie wygenerować, lub też wziąć ten i podesłać na forum Leocji. Ja nie mam nic przeciwko. To dobro wspólne, każdemu mogło wypaść, każdy mógłby takie, podobne do tego wygenerować.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
19 Sierpień, 2022, godz.19:07:13
Odpowiedź #6

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Zapomina Wasza Książęca Mość, że jak estem lewa ręką do komputera
Zapisane
19 Sierpień, 2022, godz.19:17:43
Odpowiedź #7

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Wszak wszystko jest ładnie wytłumaczone w pierwszym poście.
Po wejściu na stronę tej aplikacji, wpisuje się temat obrazka i resztę robi generator.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
25 Sierpień, 2022, godz.21:55:50
Odpowiedź #8

Maximilian Wittelsbach

  • Król Bawarii
  • Wiadomości: 433
    • Zobacz profil
Maximilian III., von Gottes gnaden König von Bayern, Pfalzgraf bei Rhein, Herzog von Bayern, Franken, und in Schwaben

Zapisane
07 Wrzesień, 2022, godz.16:56:06
Odpowiedź #9

Fatima Popow-Chojnacka

  • Gość Zagraniczny
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil


Serdecznie zapraszam wszystkich — tak uczestników, jak i odbiorców — do wzięcia udziału w plebiscytach mających na celu wyłonienie zwycięzców 3. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy lata”. Głosujemy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy lata” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej.



Głosujemy do soboty, 17 września 2022 r., godziny 21.00. Prace są dostępne bezpośrednio w serwisie głosowania, ale w zgrabniejszej postaci można się z nimi zapoznać pod poniższymi odsyłaczami:

Udział w plebiscytach wymaga profilu w Stemplu.
Głosowanie jest anonimowe.
Zapisane
30 Wrzesień, 2022, godz.21:58:44
Odpowiedź #10

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Zapomniałem, lecz na szczęście sobie przypomniałem.
Wygrałem w tym konkursie Kategorię "Barwy Lata"
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.22:08:14 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
bratnica pytamy naszawiara anges nowewienislawowo