Go Bottom
  • Witaj Gość

Autor Wątek: Micropedia  (Przeczytany 336 razy)

27 Wrzesień, 2022, godz.15:27:02

Fryderyk von Mecklenburg

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Właściwie to czemu nie rozbudowywać Micropedii? Według mnie każdy kraj (posiadający władcę i za niedługo mający mieć go) Cesarstwa powinien mieć własną stronę i też strony miast itp., gdyż to mogłoby zachęcać ludzi do dołączenia do nas.
Zapisane
27 Wrzesień, 2022, godz.18:11:05
Odpowiedź #1

Friedrich von Baden

  • Jego Wielkoksiążęca Mość
  • Wiadomości: 1507
    • Zobacz profil
Właściwie to czemu nie rozbudowywać Micropedii? Według mnie każdy kraj (posiadający władcę i za niedługo mający mieć go) Cesarstwa powinien mieć własną stronę i też strony miast itp., gdyż to mogłoby zachęcać ludzi do dołączenia do nas.
Jak dla mnie nie ma nic złego w tym, aby zrobił Pan artykuł na micropedi dotyczący Pańskiej osoby (postaci), oraz Meklemburgii czy miast meklemburskich. W domyśle, kiedyś w przyszłości powinny być. Teraz na razie zajmujemy się najważniejszymi, najpotrzebniejszymi rzeczami, czyli zrobieniem/dokończeniem artykułu głównego o Cesarstwie oraz o nas czyli realnych obywatelach.  :D
Friedrich I. Großherzog von Baden,
Herzog von Zähringen, Herzog in Schwaben, Fürst zu Fürstenberg, Fürst zu Leiningen, Fürst zu Bonndorf,
Markgraf von Baden-Durlach und Hochberg, Pfalzgraf bei Rhein, Landgraf im Breisgau, zu Sausenberg und in der Ortenau usw.

Zapisane
27 Wrzesień, 2022, godz.18:18:11
Odpowiedź #2

Fryderyk von Mecklenburg

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Ja to już powoli robię Meklemburgię-Schwerin https://wiki.mikronacje.info/Meklemburgia-Schwerin
Zapisane
27 Wrzesień, 2022, godz.18:31:54
Odpowiedź #3

August von Hohenzollern

  • Jego Cesarska Mość
  • Wiadomości: 2413
    • Zobacz profil
Ciekawy pomysł. Wg mnie powinien Pan przygotować informacje o Ksiestwie na naszym forum
Zapisane
28 Wrzesień, 2022, godz.06:32:16
Odpowiedź #4

Fryderyk von Mecklenburg

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Tylko właśnie nie wiem gdzie dokładnie
Zapisane

 


18 Maj, 2024, godz.23:27:50 Top
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
tarot naszawiara bratnica wojownicy-nocy nowewienislawowo